999 rezultate për

profesion

Të gjithë sytë drejt Gjermanisë, cilat profesione paguhen më shumë? Duket se shqiptarët kanë hedhur sytë nga gjermania si e vetmja formë për të jetuar me një standart normal dhe të kënaqs
Macja "profesioniste" që bën masazh (VIDEO) Jo rastësisht thuhet që disa kafshë janë shokët më të mirë të njeriut. Këtë po e vërteton edhe kjo video e publikuar,
3 vite larg ekranit, njihuni me "profesionin" e ri të Sofisë së "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
Më e bukura në Kuvend, kush është deputetja që punon vullnetarisht si gjinekologe Meral Uzeiri Ferati është cilësuar si deputetja më e bukur në Maqedoninë e Veriut. Ajo është prej 10 vitesh pjesë e
Sarri: Futbolli italian është më profesionist, anglezi më i pasur financiarisht Profesionalizmi nuk është i mjaftueshëm për ekipet italiane për të garuar në Evropë me klubet e mëdha e të pasura anglez
E njohim si reper, por Stresi paska një profesion të dytë (VIDEO) Stresi është prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar. Pas daljes nga qelia, ai u rikthye
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë gjatë ditës së sot me gazetari dhe korrespondenti i ATSH-së Riza Hoxha. Lajmin e dha ish-sekretari i
Nga fotot nudo te profesioni, rrëfehet Diletta Leotta (FOTO LAJM) Ajo është një nga femrat më seksi në Itali dhe çdo gjë që ajo bën ose publikon bëhet virale. Dileta Leota gazetarja spor
Ngecje në gjyqësor, nuk ka kuadër profesional Maqedonia renditet e 82-ta nga 141 vendet në botë, sipas një raporti nga Indeksi Global i Konkurrencës, i Forumit Ekonom
Gruaja e Rakitic akuzon trajnerin e Barcelonës (FOTO LAJM) Raquel Mauri, gruaja e Ivan Rakitic ka kërkuar respekt për bashkëshortin e saj. Ajo ka ka publikuar në profilin e saj
Kim Kardashian uron me fjalë zemre shqiptarin e saj të preferuar: E rrallë të gjesh si ti! Grimieri i njohur, Mario është kujdesur prej shumë vitesh për look-un e Kim Kardashian dhe për shkak të angazhimeve prof
Një profesion tjetër veç prezantimit, habit Hygerta Sako (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si ish-miss dhe si prezantuese, por bukuroshja shqiptare Hygerta Sako ka dhe një tjetër profesion.
Horoskopi 25 shtator 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës mund të hasni në debate si në sferën sentimentale edhe
Zbulohet skandali me boksierin bullgar që humbi jetën në ringun e Shkodrës Pak ditë më parë një lajm i rëndë tronditi sportin, ku një boksier bullgar ndërroi jetë në rign gjatë një ndeshje në Shk
Vesa Luma gjen punë në Zelandën e re, çfarë profesioni po ushtron këngëtarja (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e priste bashkëshorti Bi
Blendi Fevziu tregon pse e braktisi profesionin si pedagog që në ditën e parë Gazetari Blendi Fevziu ka treguar mbrëmjen e kaluar në emisionin që vetë drejton, eksperiencën e tij si pedagog rreth 1
Hapen aplikimet: Gazetarët e gjigantëve botërorë, 9 muaj në Tiranë për Akademinë Profesionale të Medias Instituti Shqiptar i Medias do të organizojë Akademinë Profesionale të Gazetarisë, një kurs 9- mujor, në të cilin do të
Përfundimisht, Ermal Mamaqi ka vendosur të mbajë këtë profesion dhe tregon planet (FOTO LAJM) Pas lajmeve të shumta që qarkulluan këto ditë në rrjet për largimin e Ermal Mamaqit nga “Tv Klan”, aktori ka reaguar pak
Arrestohen dy xhepistë profesionistë: Policia publikon momentin e vjedhjes (VIDEO) Tre persona, dy nga të cilët të dënuar më parë janë arrestuar për vjedhje. Të arrestuarit në kuadër të operacionit “
Këto gjashtë sëmundje janë aq të ngjashme dhe mund të përcaktohen vetëm nga profesionisti Shpesh përpiqemi të bëhemi mjekë të vetvetes dhe ndonjëherë na ndodh të ngatërrojmë një sëmundje me një tjetër Në fak