999 rezultate për

produktet

Po produktet e make up-it, a përbëjnë rrezik këto kohë? Koronavirusi ka infektuar një pjesë të mirë të njerëzve në të globin. Edhe pse të izoluar nëpër shtëpia, të gjithë trego
Çfarë zgjodhën shqiptarët për ditët e karantinës, 10 produktet më të shitura (FOTO LAJM) Grushta dhe zënka për letrën higjenike të tualetit, rafte të zbrazura totalisht të produkteve të konservuara apo të dizi
E bën xixë, produktet më të mira për të larë makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Para se të blini online, njihuni me vajzat që u zhgënjyen nga produktet (FOTO LAJM) Blerjet online janë shumë praktike, pasi na kursjenë kohë. Megjithatë, në shumicën e rasteve rezultati është shokues.
I keni në dollap prej vitesh ? Pas sa kohësh skadojnë produktet e makup-it Transmetimi i sëmundjeve të ndryshme mund të bëhet edhe nga produktet kozmetike. Produktet tuaja kozmetike duhet të r
Produktet që zëvendësojnë sheqerin Sheqeri i bardhë, edhe nëse është një ushqim shumë i dashur, shkakton shumë dëm në trupin tonë. Zakonisht quhet “vrasës
Produktet që e zëvendësojnë sheqerin Sheqeri i bardhë, edhe nëse është një ushqim shumë i dashur, shkakton shumë dëm në trupin tonë. Zakonisht quhet “vrasës
Para se të blini online, njihuni me vajzat që u zhgënjyen nga produktet (FOTO LAJM) Blerjet online janë shumë praktike, pasi na kursjenë kohë. Megjithatë, në shumicën e rasteve rezultati është shokues.
Rrudha të vogla rreth syve? Produktet shtëpiake që mund të bëjnë "magji" Rrudhat në fytyrën tonë nuk janë asnjëherë të bukura për t’u parë. Ato janë të pashmangshme, por ka disa mënyra që mund
Çfarë i ndodh organizmit kur nga ushqimi eliminoni produktet e qumështit Produktet e qumështit janë të pasura me materie ushqyese dhe të domosdoshme për organizmin, mirëpo një numër i madh njer
Minj të ngordhur, krimba e parazitë brenda biznesit që shiste 18 vite pa licencë Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një biznes në Fushë-Krujë, ku përvecc se operonte prej 18 vitesh pa licensë,
Mësojini njëherë e mirë...cilat janë produktet që duhet t'i ruajmë në frigoriferë dhe cilat JO Jemi mësuar që të ruajmë në frigorifer, çdo ushqim: frutat, perimet, ëmbëlsirat. Disa njerëz mbajnë gjithashtu edhe salc
Kosova merr vendimin e rëndësishëm për produktet e importuara nga Maqedonia e Veriut Kosova dhe Maqedonia janë përfshirë në një përplasje tregtare. Ministri kosovar i tregtisë dhe industrisë, Endrit Shala,
Të fiksuar pas këtij ushqimi, hiqni dorë menjëherë: Rreziku për shëndetin është i madh Ky është ushqimi më kancerogjen që ne të gjithë e konsumojmë shpesh… Sipas hulumtimit të bërë mbi produktet ushqimore
"Hello Cannabis", kompania në "hall": Produktet shiten shumё shpejt (FOTO LAJM) “Hello Cannabis” nga jashtё bёn reklamё me njё “Hello” tё thjeshtё poshtё nj&#
A është i dëmshëm kremi i diellit për lëkurën Mbrojtësit kundër diellit janë të këshilluar të përdoren në çdo stinë të vitit, por ajo që ndryshon është mbrojtja, në v
5 produktet e bukurisë që të gjitha gratë i përdorin gabim Kjo ndoshta ka ndodhur me ju, që produktet e bukurisë nuk ju kanë dhënë efektin e kërkuar. Por kjo nuk ka ndodhur sepse
Këto ushqime duhen zhdukur nga frigoriferi Tanimë dihet që mishi i kuq, produktet që përmbajnë shumë yndyrë dhe sheqer janë shkaku numër një i problemeve shëndetës
Noizy i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës për të ofruar produktet e tij me ulje për studentët Këngëtari i njohur, Rigels Rajku, i njohur edhe me emrin artistik Noizy, i është përgjigjur pozitivisht thirrjes së Bash
AKU bllokon në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara (FOTO LAJM) Janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë. Ngarkesa me këto produkte isht