999 rezultate për

produktet

Noizy i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës për të ofruar produktet e tij me ulje për studentët Këngëtari i njohur, Rigels Rajku, i njohur edhe me emrin artistik Noizy, i është përgjigjur pozitivisht thirrjes së Bash
AKU bllokon në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara (FOTO LAJM) Janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë. Ngarkesa me këto produkte isht
Mallrat serbe po zhduken dhe po zëvendësohen me mallra gjermane Taksa 100% e qeverisë së Kosovës mbi artikujt nga Serbia, Bosnja dhe Hercegovina, ka ndryshuar situatën e tregut kosovar
SUPERSKANDAL/ Shqiptarët ushqehen me materiale ndërtimi, pluhur tulle e allçie (VIDEO) Një tjetër skandal po denoncohet fort nga ekspertët, sa i përket abuzimeve që bëhen me produktet ushqimore. Kohët e fund
Asambleisti i New Yorkut thirrje shqiptarëve: Mos konsumoni produkte serbe (FOTO LAJM) Asamblisti i New Yorkut, Mark Gjonaj, u ka bërë thirrje gjithë shqiptarëve në mbarë botën të bojkotojnë produktet serbe.
Trump godet BE-në, 11 dollarë taksa të reja Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, tha të martën se Shtetet e Bashkuara do të vendosin tarifa me vlerë 11 miliardë doll
Basha jep ide si shiten produktet: T'i eksportojmë jashtë vendit dhe t'i shesim në tregun tonë Kryetari i Opozitës së Bashkuar, Lulzim Basha, ka folur sot në takimin me fermerët e Luzit në Kavajë edhe u ka dhënë ide
Nuk e blen askush, rrugët lahen me qumësht Në shenjë proteste ndaj uljes së kompensimit të tatimit mbi vlerën e shtuar në sektorin e bujqësisë, fermerë e blegtorë
E bën xixë, produktet më të mira për të larë makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Nëse produktet tuaja kozmetike kanë këto përberës, hidhini Edhe pse produktet kozmetike gjithmonë akuzohen si produktet më të rrezikshme, në fakt 4 janë përbërësit toksikë të cil
Akuzat e pedagogut për supermarketet, reagon administratori i Conad (FOTO LAJM) Pedagogu i njohur Ilir Ciko vetëm pak ditë më parë hodhi akuza ndaj rrjetit të supermarketeve Conad në Shqipëri, produkt
Të shtyra, sherre dhe shkelje me këmbë: Pamje nga Black Friday në botë (VIDEO) Black Friday është shënuar në gjithë botën, ku turma e klientëve të interesuar për të blerë produktet e preferuara kanë
Skenderaj dhe Drenasi largojnë produktet serbe Komuna e Mitrovicës, ajo e Vushtrrisë, e Skenderajt dhe e Drenasit kanë zbatuar urgjentisht urdhëresën e Ministrisë së T
Kaçaniku reagon i pari dhe djeg produktet serbe (VIDEO) Disa banorë të Kaçanikut kanë djegur disa produkte serbe mbrëmë dhe kanë xhiruar këtë veprim. Sipas tyre, kjo vjen pa
Haradinaj: Largoni nga tregu produktet që shkruajnë "Kosova e Metohija" Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në mbledhjen e Qeverisë ka kërkuar që të gjitha produktet në të cilat shkruan ‘
Serbisë i djeg taksa doganore, kërkon shpëtim nga Merkel I ashtuquajtur shef i Zyrës për Kosovë në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç po mban shpresa të mëdha që bisedimet mes pre
PDK bën thirrje te qytetarët që të bojkotohen produktet serbe Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka thënë se masa mbrojtëse prej 10 për qind e vendosur nga Qeveria e Kosovës, për prod
Haradinaj: Taksa ndaj Serbisë sërish mund të rritet Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka paralajmëruar masa më të ashpra ekonomike ndaj Serbisë, pas vendosjes së tak
Çfarë është dieta ketogjenike që po e mbajnë VIP-at botëror? Një studim i fundit, i kryer nga universitete të shumta amerikane, kanë treguar se dieta ketogjenike, e cila kohëve të f
Trump kërkon të eliminojë produktet “Made in China” Presidenti amerikan, Donald Trump kërkon që të heqë nga armët amerikane të gjitha materialet dhe pjesët që vijnë nga jas