999 rezultate për

produkte

Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Kujdes, këto 16 produkte që nuk duhet t’i mbani kurrë në frigorifer Mund të jetë e vështirë të vendosni se cilat ushqime duhet të futen në frigorifer. Për të ruajtur aromën dhe vlerën e us
Kafja nuk iu bën mirë? Produktet që e zëvëndësojnë dhe iu mbushin me energji Kur vjen puna tek përfitimet shëndetësore, reputacioni i kafesë vërvitet në ekstreme. Pirja e dy deri në pesë filxhan
Ndryshoni rutinën e kujdesit ndaj lëkurës gjatë dimrit Muajt e dimrit janë gjithmonë të ashpër me lëkurën, në këtë mënyrë duhet ta dyfishojmë kujdesin. Temperaturat e ulëta, e
Produktet dhe bimët mjekësore që duhet të përdorni kundër gripit Erëzat dhe bimët mjekësore janë ndër aleatët më të mirë të organizmit në stinën e gripit. Ato forcojnë sistemin imunitar
Truket më të çuditshme që marketuesit përdorin për të na shitur produkte (FOTO LAJM) Truket e marketuesve për të na bërë ne konsumatorëve për të blerë produkte, janë nga më të ndryshmet. Këtu bëhet fjal
Shkak i ngrohjes globale, ushqime më të shtrejnta dhe me të pashëndetshme Sipas një raporti të nxjerrë së fundmi nga disa organizata të ngrohjes globale, shumë shpejt ushqimi do të bëhet më i sh
Kujdes! Produktet kozmetike që përdorni në përditshmëri kanë një datë skadence Produktet kozmetike mund t’ju shkaktojnë probleme me lëkurën nëse shkelni atë që njihet si “afati i skadencës”. Secila p
Janë lirë, por këto produkte do t'ju kushtojnë shumë nëse i blini të përdorura (FOTO LAJM) Kurdoherë që të shkoni për gjueti thesaresh në një dyqan antik ose të cilësisë së mirë, mendoni dy herë përpara se të bl
Nuk bëjmë dot pa to! 7 produktet që po na shkatërrojnë veshkat Avokadot Megjithëse avokadot janë të njohura dhe vlerësohen për cilësitë e tyre të ndryshme ushqyese, ngrënia e shumt
Mos bini pre e mashtrimeve: Si të zgjidhni dezinfektuesit e duhur Askujt s’ja merrte mendja se produktet që do të përdoreshin më shumë në 2020-ën e teknologjisë së çmendur do të ishin ma
9 gabimet që ne bëjmë gjatë blerjeve ushqimore (FOTO LAJM) Ne vizitojmë supermarketet pothuajse çdo ditë, por ne rrallë mendojmë se si disa nga zakonet tona tregtare janë të gabua
E bën xixë, produktet më të mira për me vlerë për makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
5 gabime të përditshme që po ju bllokojnë poret Çfarë kërkon njeriu në jetë? Pore të lëmtura, që do të thotë lëkurë e mirë. Poret e hapura janë sfidë më vete, por pavar
Lista më e çuditshme që mund të imagjinoni, 4 produktet më të konsumuara gjatë pandemisë Kafe e shpejtë, salcë domatesh, mbathje për joga dhe atlete të kompanisë Nike janë gjithandej në listën e blerjeve. Uji
Rreziku i infektimit me koronavirus nga ushqimet, çfarë duhet të bëjmë pas pazarit të përditshëm Që prej shfaqjes së rasteve të para me koronavirusin e ri në Wuhan të Kinës, në fundin e vitit 2019, organizatat kryesor
Përdorën emrin për të marrë produkte falas, Nevina Shtylla i nxjerr të palarat (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria dhe moderatorja e njohur Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.
A është korrekte të mbani produktet kozmetike në frigorifer gjatë verës? Përgjigja nuk është gjithmonë, po, në disa raste mbajtja e produkteve të freskëta është kundërproduktive, ndërsa në të t
E bën xixë, produktet më të mira për të larë makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
S'keni nevojë për extensions, për të patur qerpikë të gjatë përzieni këto 3 produkte Edhe pse shpeshherë themi që kur takojmë një person për herë të parë, ajo që na tërheq vëmendjen janë sytë. Duhet ta pra