E FUNDIT/ COVID-19 u merr jetën 16 personave në 24 orët e fundit
999 rezultate për

produkt

Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Kujdes, këto 16 produkte që nuk duhet t’i mbani kurrë në frigorifer Mund të jetë e vështirë të vendosni se cilat ushqime duhet të futen në frigorifer. Për të ruajtur aromën dhe vlerën e us
Kafja nuk iu bën mirë? Produktet që e zëvëndësojnë dhe iu mbushin me energji Kur vjen puna tek përfitimet shëndetësore, reputacioni i kafesë vërvitet në ekstreme. Pirja e dy deri në pesë filxhan
Ndryshoni rutinën e kujdesit ndaj lëkurës gjatë dimrit Muajt e dimrit janë gjithmonë të ashpër me lëkurën, në këtë mënyrë duhet ta dyfishojmë kujdesin. Temperaturat e ulëta, e
Produktet dhe bimët mjekësore që duhet të përdorni kundër gripit Erëzat dhe bimët mjekësore janë ndër aleatët më të mirë të organizmit në stinën e gripit. Ato forcojnë sistemin imunitar
Truket më të çuditshme që marketuesit përdorin për të na shitur produkte (FOTO LAJM) Truket e marketuesve për të na bërë ne konsumatorëve për të blerë produkte, janë nga më të ndryshmet. Këtu bëhet fjal
Orari "produktiv" i punës, vetëm 2 orë e 53 minuta Dita e punës dhe mënyra se si ne punojmë janë të lidhura ngushtësisht me produktivitetin. Oraret e zgjatura në punë nuk
Shkak i ngrohjes globale, ushqime më të shtrejnta dhe me të pashëndetshme Sipas një raporti të nxjerrë së fundmi nga disa organizata të ngrohjes globale, shumë shpejt ushqimi do të bëhet më i sh
Deklarata "bombë" e ekspertit: Jemi produkt i alienëve, së shpejti do dëshmohen Eksperti okulizmit Altin Bogdani ka deklaruar se ka ardhur momenti që ekzistenca e alienëve do të pranohet dhe dëshmohet
Kujdes! Produktet kozmetike që përdorni në përditshmëri kanë një datë skadence Produktet kozmetike mund t’ju shkaktojnë probleme me lëkurën nëse shkelni atë që njihet si “afati i skadencës”. Secila p
OBSH lëshon thirrjen e fortë: Mos e teproni me këtë produkt! OBSH në Shqipëri apelon ndaj të gjithë qytetarëve që të tregojnë kujdes me përdorimin e kripës. Sipas OBSH, kripa ësh
Për të pasur një mëngjes të mirë mësoni si të keni një mbrëmje produktive A i kaloni shpesh mbrëmjet mbështjellë në divan me një batanije komode, duke parë Neflix dhe pa kuptuar shikoni që ora k
Janë lirë, por këto produkte do t'ju kushtojnë shumë nëse i blini të përdorura (FOTO LAJM) Kurdoherë që të shkoni për gjueti thesaresh në një dyqan antik ose të cilësisë së mirë, mendoni dy herë përpara se të bl
Nuk bëjmë dot pa to! 7 produktet që po na shkatërrojnë veshkat Avokadot Megjithëse avokadot janë të njohura dhe vlerësohen për cilësitë e tyre të ndryshme ushqyese, ngrënia e shumt
Produkti ushqimor që rrit mërzinë dhe depresionin, si ta shmangni Fakti që sheqeri ka një ndikim të tmerrshëm në organizëm, nuk përbën më lajm. Prania e tij ka lidhje të drejtpërdrejtë m
Mos bini pre e mashtrimeve: Si të zgjidhni dezinfektuesit e duhur Askujt s’ja merrte mendja se produktet që do të përdoreshin më shumë në 2020-ën e teknologjisë së çmendur do të ishin ma
9 gabimet që ne bëjmë gjatë blerjeve ushqimore (FOTO LAJM) Ne vizitojmë supermarketet pothuajse çdo ditë, por ne rrallë mendojmë se si disa nga zakonet tona tregtare janë të gabua
E bën xixë, produktet më të mira për me vlerë për makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Si të rrisni tensionin e ulët me produktin më të thjeshtë që keni në shtëpi Për njerëzit që vuajnë nga zemra ose tensioni i gjakut lëngjet janë një nga kurat më të mira e natyrale. Për të ulur pre
5 gabime të përditshme që po ju bllokojnë poret Çfarë kërkon njeriu në jetë? Pore të lëmtura, që do të thotë lëkurë e mirë. Poret e hapura janë sfidë më vete, por pavar