999 rezultate për

produksionit

E masakruan në rrjete sociale, Arditi i lutet produksionit të fshijë videon Historia e fundit e emisionit "Dua të të bëj të lumtur", është bërë mollë sherri në rrjet. Shumica e komneteve e dëno
Vizion Plus i përgjigjet Almedës, publikohen faturat (FOTO LAJM) Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte
Pak pasi Almeda akuzoi produksionin, Tolga habit me deklaratën Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte
Kur përfundon seriali turk Ertugruli? Seriali “Ertugrul” ka nisur transmetimin e sezonit të 4-rt në Turqi, ndërsa së shpejti seritë e reja do të vijnë edhe n
Linda Rei tregon arsyen e vërtetë të largimit, i jep “shuplakën” produksionit të “Dance with Me” Një nga lajmet më të bujshme në portalet shqiptare ditët e fundit ka qenë largimi i Linda Reit nga emisioni ku ajo aktua
Ish fituesja e Big Brother akuza produksionit: Asnjë nuk i merr 100 mijë eurot! (FOTO LAJM) Ish fituesja e ‘Big Brother 4’ zbulon prapaskenat e produksionit për çmimin e madh. Janë në garë për 100 mijë euro, p
Ervini dhe Sidrita akuza produksionit të BB: Nuk vendos publiku për banorët Lajmi për largimin nga shtëpia e Big Brother të shtunën e kaluar ishte si bombë për Ervinin, një prej karaktereve që kis
Ish banorja akuza produksionit të BB: Më thoshin fli gjumë! Çifti që ka lënë shtëpinë këtë javë, duket se nuk i ka kursyer akuzat për produksionin. E kontaktuar nga “Vip Pages” të
Juria e "Kënga Magjike" zgjedh Artistin e Ri më të Mirë Mbrëmjen e djeshme u mbyll edhe nata e dytë gjysmëfinale e Këngës Magjike në Pallatin e Kongreseve. Juria e të rinjv
Stine do jetë i pranishëm në "Dance With Me" Pas shumë pikëpyetjeve nëse Stine do të kërcente natën e sotme në "Dance With Me", vjen edhe një reagim i produksionit,
Ja çfarë ka vjedhur aktorja e “Fifty Shades of Gray” Një ndër aktoret më të përfolura të momentit, ka vjedhur të brëndshme dhe nuk dëshiron kurrsesi që ato t'ia kthejë produ
Nëse mendoni se "100 Vitrinat" përfundoi, gaboheni Seriali televiziv italian "100 Vitrinat", i prodhuar nga Mediaset dhe i transmetuar edhe në Top Channel, do të ketë së s