999 rezultate për

produksionin

Tea e Përputhen plas "bombën", publikon bisedat me produksionin: Duam foto me Andin (FOTO LAJM) Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi është çifti më i ri i showbizit shqiptar, lidhje e cila u bë e ditur në formën e një "skan
"Olsa ka mamin sëmurë", Andi zbulon bisedën e fundit me produksionin (VIDEO) Andi Shehi ishte i pranishëm në emisionin “Roped with Olsi”, ku u rrëfye pas ndodhive të fundit dhe skandalit të “Për’pu
Andi rikthehet në Përputhen dhe tregon hatërmbetjet me produksionin Pas shumë ditësh mungesë Andi është rikthyer sot në Përputhen Prime. I pyetur nga Bora për arsyen e mungesës së tij t
Do rikthehet apo jo? Zbulohet çfarë do të ndodhë me Andin e Për'puthen! (VIDEO) Andi i "Për'puthen" është kthyer në një ndër njerëzit më të klikuar në vend falë pjesmarrjes në këtë format dhe lidhjes
Përgjigjet më në fund Tea: A do të dalë nga "Përputhen" nëse nuk vjen Andi (FOTO LAJM) Prej ditësh, Andi nuk është pjesë në studion e emisionit "Pëprputhen" dhe padyshim si një ndër konkurrentët më me shumë
Hatërmbetje me produksionin, Andi hedh kunja në rrjet pas mungesës në "Përputhen" (FOTO LAJM) Prej ditësh, Andi nuk është pjesë në studion e emisionit "Pëprputhen" dhe padyshim si një ndër konkurrentët më me shumë
Produksionin i “DWTS” i nxjerrin faturat, Almeda Abazi merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me pro
Pak pasi Almeda akuzoi produksionin, Tolga habit me deklaratën Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte
Nuk mundi të përfaqësojë shqipërinë në Vietnam, miss-i shqiptar akuzon produksionin Klaudia Kalia është Miss-i shqiptar që pak kohë më parë fitoi titullin "Miss Grand Internacional". Por bukuroshja nuk ka
Akuza të rënda për produksionin e “Big Brother”, Olti dhe Albana kundër Ervinit Ervini dhe Sidrita kanë qenë sot të ftuar në “Fan Club” si të eleminuarit e kësaj jave. Gjatë bisedës në studio me A
Ervini “degjeneron” produksionin e “Big Brother”, i kundërvihen Olti dhe Albana Ervini dhe Sidrita kanë qenë sot të ftuar në “Fan Club” si të eliminuarit e kësaj jave. Gjatë bisedës në studio me Alban
Çfarë po ndodh me Big Brother? Ja gafa që rrezikon gjithë produksionin Dikush nga regjia apo stafi monitorues tha: ‘Damiano ndiz mikrofonin’, një frazë e cila u dëgjua në zonën e çifteve të c
Guy Ritchie bëhet baba për herë të tretë Guy Ritchie, ish-bashkëshorti i Madonnës, dhe e dashura e tij modele, Jacqui Ainsley, po presin fëmijën e tyre të parë.
Guy Ritchie bëhet baba për herë të tretë Guy Ritchie, ish-bashkëshorti i Madonnës, dhe e dashura e tij modele, Jacqui Ainsley, po presin fëmijën e tyre të parë.