999 rezultate për

prodhonin

Ish-ministri italian nxjerr videon: Si po e prodhonin në laborator kinezët COVID-19 që në 2015 (VIDEO) Ish-zëvendës kryeministri dhe ish-ministri i Brendshëm i Italisë Matteo Salvini ka publikuar një video nga emision itali
Prodhonin dhe shisnin lëndë narkotike, ndalohen 2 persona në Korçë Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Janë ndaluar dy shtetas, k
Mollët “pushtojnë” Irlandën (FOTO LAJM) Rajoni i Irlandës i quajtur Clonmel, është përfshirë nga një stuhi e fortë shiu e shoqëruar me erë. Ky rajon njihet
EMRAT/ Prodhonin dokumente italiane false, arrestohen dy shtetasit Policia e Durrësit bën me dije se ka arrestuar në flagrancë dy persona pasi akuzohen se falsifikonin dokumente dhe letër
Arrestohen në Angli, 6 shqiptarët që prodhonin kanabis në apartament Policia e Cardiff ka bërë të mundur arrestimin e 6 shqiptarëve të cilët kishin në pronësi “një fabrikë kanabisi” me vler
Arrestohen dy persona, prodhonin ushqime jashtë ligjit e falsifikonin datat e skadencave Dy persona u arrestuan pasi prodhonin artikuj të ndryshëm ushqimor dhe industrialë në mënyrë të kundraligjshme dhe më pa
Katër të arrestuar pasi prodhonin pije të falsifikuara Operacioni i koduar "Morava" ka vënë në pranga dje katër persona, pasi ata akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin p
Prokuroria dërgon për gjykim dosjen e tre ushtarëve që prodhonin eksploziv Prokuroria ka dërguar për gjykim dosjen e tre ushtarëve, të cilët akuzohen se prodhonin eksploziv. Në këtë mënyrë, Proku
Vizitat “e mëdha”, që dikur prodhonin luftë Nga Armand Plaka Të gjithë kemi përjetuar gjatë gjithë këtyre ditëve, duke kulmuar me atë të djeshmen, atmosferën e v
Prodhonin dokumenta false për në Britani, arrestohen dy shqiptarët Një grup kriminal i cili prodhonte dokumenta false për shqiptarë që donin të udhëtonin në Britani të Madhe është shkatër
Prodhonin bombula false, prangosen dy persona Policia e Gjirokastrës ka bërë të mundur sekuestrimin e disa makinerive që prodhonin bombula gazi të fallsifikuara. Buri