999 rezultate për

prodhon

Vetëm 15 vjeç, njihuni me mjeshtrin nga Tetova që prodhon makina nga kombinimi i mbetjeve (VIDEO) Shumëkush ndoshta e sheh vetëm si një makinë të zakonshme për lakimin e hekurit, por, kjo nuk është aspak e tillë. K
Prodhonin bomba me telekomandë, vihen në pranga dy të rinj në Lezhë Dy persona janë arrestuar në Lezhë pasi akuzohen për prodhim dhe trafikim të bombave me telekomandë. Sipas Policisë
Turqia fillon furnizimin e Shqipërisë me armë të veçanta (FOTO LAJM) Një firmë e industrisë së mbrojtjes me qendër në Turqinë e Jugut që ka prodhuar sisteme anti-dron për forcat turke të si
5 simptoma që tregojnë shumë qartë që mëlçia juaj është e stërmbushur me toksina Mëlçia është organi qendror i metabolizmit dhe gjëndra më e madhe e trupit tonë që lidhet me aparatin tretës. Ajo prodho
Ferrari i ri i "jep mësim" Mustang-ut në një garë shpejtësie (VIDEO) Ford Mustang Shelby GT500 është një makinë jashtëzakonisht e shpejt. Siç edhe figuron në uebfaqen zyrtare të Ford, mo
Lotito nuk heq dorë: Futbolli duhet të nisë, prodhon të ardhura prej 1.2 miliardësh "Rifillimi është për mendimin tim i domosdoshëm. Ne duhet të jemi të vetëdijshëm për rreziqet e vërteta dhe situatën e f
Ish-ministri italian nxjerr videon: Si po e prodhonin në laborator kinezët COVID-19 që në 2015 (VIDEO) Ish-zëvendës kryeministri dhe ish-ministri i Brendshëm i Italisë Matteo Salvini ka publikuar një video nga emision itali
Media italiani i nxjerr "bojën" Ramës: Rast unik, ka një televizon me emrin e tij! "Jemi në një rast ndoshta unik në botë, në Evropë me siguri..." Rai 3 raportoi sot se në Shqipëri mediat janë kapur n
Pjesa e parë/ Raste dhe traversa, klasikja Tirana-Vllaznia nuk prodhon gola Pjesa e parë e klasikes së futbollit shqiptar, Tirana-Vllaznia nuk ka prodhuar fitues, pavarësisht rasteve nga të dy kra
Krijohet liqeni artificial që prodhon 100 dallgë në orë (VIDEO) Një liqen artificial do të lejojë të pasionuarit pas këtij sporti që të mos humbasin kohë në det duke pritur dallgët, pa
Skenarët që prodhon përfshirja e fuqive të mëdha në dialog Përfshirja direkte e Gjermanisë, e Francës dhe e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në procesin e dialogut mund ta sjellë
Prodhonin dhe shisnin lëndë narkotike, ndalohen 2 persona në Korçë Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Janë ndaluar dy shtetas, k
Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thye
Kjo është shenja e horoskopit që prodhon më shumë miliarderë Shumë thonë se yjet mund të parashikojnë gjithçka… Dhe tani, të dhënat e reja sugjerojnë se sipas shenjave të horoskopit
Prodhonte pije të jashtëligjshme, arrestohet për herë të dytë shkodrani (FOTO LAJM) Një 55 vjeçar i dënuar më parë, është arrestuar në flagrancë pasi ushtronte veprimtari të jashtë ligjshme. Xh.K., ban
7 makinat e blinduara që preferohen nga VIP-at: Sa kushtojnë dhe kush i prodhon (FOTO LAJM) Rreziku që u kanoset njerzëve publike ose siç quhen ndryshe VIP-at, siç janë politikanët, pjesëtarët e familjeve mbretër
Zbulohet rrjeti maqedonas që prodhonte Fake News Marten Shenk, “Gjuetar i lajmeve të rreme” nga Belgjika, ia ka dalë të zbulojë një rrjet të qytetarëve maqedonas që përh
Victoria Beckham nuk njeh kufij, prodhon kremin me gjak Çudirat për të ruajtur bukurinë nuk kanë të sosur. Së fundmi, Victoria Beckham promovon një krem për trajtimin e fytyrës
Baton Haxhiu përplaset me Metën: Presidenti nuk prodhon më Baton Haxhiu, të hënën në darkë, reagoi në lidhje me përgjigjen e kthyer nga presidenti Meta përmes emisionit “Opinion”
Pse shqiptarët po ikin nga "sytë këmbët" Ines Nurja, ish-drejtoresha e INSTAT ishte e ftuar në “Ditarin” e orës 13:00 në A2 ku foli për largimin e shqiptarëve ja