999 rezultate për

proces

Manastirliu tregon se si do të lajmërohen të moshuarit për procesin e vaksinimit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se ditën e sotme po vaksinohen në st
​KQZ merr vendim për rinumërimin e 494 vendvotimeve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka marrë vendim për rinumërimin e 494 vendvotimeve në Qendrën e Numërimit dhe Rezul
Nis sot vaksinimi në Fier, gati të injektohen 135 qytetarë Pas pak pritet të nisë procesi i vaksinimit në qytetin e Fierit. Fillimisht është planifikuar të vaksinohen 135 persona,
Në Izrael është drejt fundit, Silva Bino: Vaksinimi do të zgjasë gjithë vitit Anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Silva Bino ka deklaruar se procesi i vaksinimit do të zgjasë gjatë gjithë vit
Nis vaksinimi i bluzave të bardha në Shkodër (VIDEO) Ka nisur zyrtarisht vaksinimi në qytetin e Shkodrës. Mësohet se dozën e parë e ka marrë drejtori i spitalit Rajonal
Stafi nuk është trajnuar! Anulohet në minutat e fundit nisja e vaksinimit në Vlorë Edhe pse ditën e sotme pritej të niste procesi i vaksinimit në Shkodër dhe Vlorë, një gjë e tillë nuk do të ndodhë të pa
Zgjedhjet në Kosovë, Avokati i Popullit: Procesi zgjedhor ishte i sigurt, i lirë dhe demokratik Avokati i Popullit përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se ka vëzhguar për së afërmi zgjedhjet e parakohshme p
Numërohen 99% e votave, Vetëvendosje me rezultatin më të lartë në historinë e Kosovës KQZ ka bërë me dije se deri më tani janë numëruar 99% e votave të hedhura në ditën e djeshme në kutitë ve votimit. Ka
Mbyllet procesi i votimit në burgje, kaq ishte pjesëmarrja Në qendrat e votimit në burgje sikurse në gjithë vendin është mbajtur procesi i votimit për zgjedhjet e parakohshme parl
Balla mesazh të koduar Bashës e Kryemadhit pas arrestimit të gjyqtares: Boll u takuat skutave! "Dua t’i them Lulit dhe Monikës mjaft takoheni skutave me ish-gjyqtarë e ish-prokurorë. Nuk ka asnje&#
Gjykata e Strasburgut jep vendimin e parë për procesin e Vettingut Gjykata e Strasburgut ka dhënë vendimin e parë për Vettingun në Shqiperi. Vendimi i referohet rastit të ish-anëtares së
I dha lirinë të fortëve të Bandës së Durrësit, shtyhet procesi për Enkelejda Hoxhën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë procesin për gjyqtaren Enkelejda Hoxha. Kjo e fundit ka kërkuar kohë të njihet me do
Oriola Marashi bën testin për Covid-19, tregon të gjithë procesin në "Instagram" (VIDEO) Modeles Oriola Marashi i duhet të udhëtojë shumë për shkak të punës së saj si modele dhe në fakt, situata e Covid-19 vaz
Dita e 6 e vaksinimit, Manastirliu tregon detajet Në ditën e 6 nga nisja e vaksinimit kundër Covid-19 në Shqipëri, dozat e para të vaksinës Pfizer po i marrin mjekët dhe
LVV: Jemi në proces të konkretizimit të bashkëpunimit me nismën e Osmanit Lëvizja Vetëvendosje nuk ka bërë koalicion parazgjedhor me asnjë nga subjektet politike. Megjithatë, VV thotë se është h
Dalin emrat, kush janë 8 shqiptarët që furnizonin me marijuanë e hashash "Ndranghetën" Megaprocesi kundër mafies kalabreze “Ndrangheta” ka nisur ditën e sotme në Lamezia Terme të Kalabrisë në një sallë gjiga
Vijon procesi i vaksinimit, kush do të marrë sot dozën anti-Covid Sot shtë dita e dytë e vaksinimit kundër COVID-19, proces i cili po vijon të kryhet në ambientet e “Air Albania Stadium”
Vaksinimi anti-covid nisi me bujë, kaq njerëz u vaksinuan sot në Shqipëri Ka zgjatur vetëm 1 orë procesi i vaksinimit anti covid-19 i cili nisi për herë të parë sot në Shqipëri, në stadiumin "Ai
Shkelen rregullat e distancimit social, "nami" te stadiumi gjatë procesit të vaksinimit (FOTO LAJM) Prej orës 15:00 ka nisur zyrtarisht vaksinimi kundër koronavirusit te stadiumi “Air Albania” në kryeqytet. Por ajo q
Arjoni e nxorri bllof për gjyqin, reagon edhe njëherë Ana Pas historisë që bëri bujë në media, Ana deklaroi se ka nisur menjëherë procedurat gjyqësore për cënim privatësie dhe dë