999 rezultate për

proceduriale

Arrestohet në flagrancë 46 vjeçari që dhunonte bashkëshorten Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Defrim
Rrahu bashkëshorten, pranga 32 vjeçarit në Bulqizë Dhuna në familjet shqiptare sa vjen dhe shtohet, rasti më i fundit raportohet në Bulqizë ku një 32 vjeçar është arrestua
Arrestohet i riu që qarkullonte me armë pa leje (FOTO LAJM) Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 5 kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Mirush Jaku, 27 vjeç, banues në Tiran
Kanos me armë 27 vjeçarin, policia e Lezhës shpall në kërkim autorin Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Lezhë, u bë shpallja në kërkim dhe po punohet per kap
46 vjeçarja merret në mbrojtje pas kërcënimeve me jetë nga ish bashkëshorti Një grua është marrë në mbrojtje nga ana e policisë, pasi ish bashkëshorti e ka kërcënuar se do ta vriste, në rast se aj
“Autostrada” prangos të katërtin e grupit në Kurbin Në kuadër të operacionit të koduar “Autostrada”, është vënë në pranga Sebastjan Ajazi, 21 vjeç, i dyshuar si pjestari i
Çështja "Bare" në Kushtetuese Avokati i Aldo Bares ka njoftuar se ndaj klientit të tij është zhvilluar një process i parregullt ligjor. Vladimir Meçe