999 rezultate për

proceduren

KQZ shqyrton nesër procedurën për 13 Tetorin Pas kërkesës së aleatëve të PD-së, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka njoftuar një mbledhje ditën e nesërme. Mbledhja
Institucionet maqedonase zvarrisin procedurën gjyqësore, Morina ende prapa grilave Gjasat që Tomor Morina të lirohet nga paraburgimi sot, janë të vogla pavarësisht optimizimit të shprehur ditë më parë ng
Spiropali: Nisim procedurën për shkarkimin e Metës Mazhoranca qeverisëse nuk humb kohë! Sipas ministres së Shtetit, Elisa Psiropali të enjten Parlamenti do të fillojë proc
Donte të rriste të pasmet, modelja vdes në operacion Kirurgjia plastike në Nigeri po bëhet gradualisht një prirje në vend, veçanërisht në Lagos. Ndërkohë që ka mjekë të kua
Avokat Ngjela: Kush nuk futet në Parlament nga lista përfundon në burg Avokati, Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin "Dritare" ka deklaruar se të gjithë përsonat që janë në listë dhe që do të
UEFA nis procedurën e dënimit ndaj Ronaldos Një karton i kuq për Cristiano Ronaldon që në minutën e 29' të debutimit në Champions League, duket se nuk do ta mbyllë
Si u bënë kuksianët veteranë të UÇK-së me 2 mijë euro Në Kosovë debati për veteranët e luftës ka arritur kulmin ditët e fundit, kjo edhe për shkak të dorëheqjes së Prokurorit
Ivanov nuk heq dorë nga bllokimi i Maqedonisë Presidenti Gjorge Ivanov ka reaguar pas deklaratës së kryeminstrit Zaev se Ivanov mund të përballet me masën e përgjegjë
Çiljeta kryen ndërhyrje estetike në fytyrë, gjithë procedurën e filmon (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga i është nënshtruar sërish ndërhyrjeve estetike. Pas zvogëlimit të gjoksit Çiljeta ka vendosur të oper
Mësoni procedurën ligjore se si Vetëvendosje largon Shpendin nga posti i kryetarit Një ditë pas dorëheqjes së kryetarit të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti nga të gjitha funksionet e tij brenda Lëviz
VMRO parashtron 19.350 amandamente në parlament VMRO deri më tani ka ngritur 19.350 amendamente kundër ligjit për përdorimin e gjuhëve, i cili të hënën duhet të jetë pa
Bllokohen 60 kamionë në Portin e Durrësit, shoferët të indinjuar Rreth 60 kamionë mallrash janë bllokuar në portin e Durrësit dhe nuk kanë mundur të hipin në tragetet që nisen drejt It
Mjekët kryejnë kirurgji në zemër ndërsa një tërmet i fortë godet spitalin (VIDEO) Pamje shokuese tregojnë kirurgët që kryejnë kirurgji në zemër ndërsa spitali goditet papritur nga një tërmet. Mjekët
119 deputetë të Kuvendit kryejnë procedurën e regjistrimit Tre deputetë të tjerë të Kuvendit të Republikës së Kosovës, kanë kryer sot procesin e regjistrimit, duke arritur në numr
Bashkia e Tiranës shkurton procedurat tatimore dhe afatet për bizneset Nga 1 janari 2017, Bashkia e Tiranës do të lehtësojë edhe më tej procedurat tatimore për 50 mijë bizneset që veprojnë në
Refuzohet kërkesa e PSP-së për rastin “Arka” Kryetari i Gjykatës themelore Shkupi 1-Shkup ka refuzuar kërkesën e PSP-së për përjashtimin e gjykatësit në procedurën
Kontroll me qen antieksploziv në “Rinas” pas sulmit në Stamboll (FOTO LAJM) Pas sulmit në Aeroportin “Ataturk” të Stambollit”, tashmë në Aeroportin “Nënë Tereza” është ndërmarë një kontroll rutinë
Vajza e Berishës reagon për Ballën: Zamir Poda falsifikoi procedurën Vajza e ish kryeministrit, Argita Berisha, ka reaguar me anë të një deklarate për mediat pas vendimit të gjyqtarit të Ap
Vjedhja në BSH, Porkuroria heton edhe procedurën e asgjësimit të kartëmonedhave Prokuroria ka zgjeruar hetimet lidhur me vjedhjen në Thesarin e Bankës së Shqipërisë duke kryer hetime edhe për procedur
Ministria çel tenderin për port jahtesh në Currila Një port jahtesh pritet të ngrihet në zonën e Currilave në Durrës. Në 9 qershor Ministria e Transporteve ka hapur proced