999 rezultate për

proceduar

Shkatërrohet banda e heroinës në kryeqytet, kush janë "të fortët" që u arrestuan në Kombinat Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona si dhe ka proceduar në gjendje të lirë një të pestë. Në pranga janë vënë Er
Drejtonte "Porche-n" me mijëra paund brenda, kapet mat "bosi" i Elbasanit Policia e Elbasani ka sekuestruar 40 mijë paund dhe ka proceduar një të ri për mosdeklarim në kufi dhe fshehje të të ard
Në timon tapë: 20 arrestime dhe gjoba , hiqen 139 patenta gjatë një jave Policia Rrugore bën me dije se javën që kaloi ka arrestuar 20 shoferë, nga të cilët 5 në gjendje të dehur dhe 15 të papa
Morën pjesë në protestën e Teatrit, procedohen Basha dhe Kryemadhi Pas pjesëmarrjes së tyre në protestën e djeshme për Teatrin, është proceduar penalisht kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kry
Protestuan për shembjen e Teatrit: Akuza pse u proceduan Robert Budina, Neritan Liçaj dhe Stresi Nëntë persona të cilët kanë marrë pjesë në protestën e mbajtur ditën e djeshme për shembjen e Teatrit Kombëtar, janë pro
Bar kafe e berberhane hapur në kohë izolimi, procedohen 5 persona Policia e Shtetit ka proceduar penalisht 5 persona, të cilët nuk kanë rrespektuar masat e marra me qëllim parandalimin e
Helmimi i nxënësve në Fier, shkon në 3 numri i të rinjve të proceduar Shkon në tre numri i të rinjve të proceduar, të dyshuar si përgjegjës për helmimin e nxënësve gjatë tre ditëve të fundit
"Me shpatulla pas muri", dalin pamjet e arrestimit të 115 biznesmenëve të përfshirë në baste (FOTO LAJM) Ditën e sotme, gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 35 nga 115 të arrestuarit pak ditë më parë të cilët vijonin us
Super operacioni gjatë natës, policia jep detajet: 115 biznesmenë e administratorë të arrestuar Gjatë natës së djeshme, policia e shtetit ka zhvilluar një super operacion për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë k
"Tapë" në timon e me shpejtësi skëterrë: Arrestohen 37 shoferë, pezullohen me qindra leje drejtimi (VIDEO) Policia rrugore në Tiranë vijon kontrollin e automjeteve. Gjatë tre ditëve të kësaj jave janë arrestuar 37 drejtues mjet
Prindër kujdes! Policia gjobit procedohen pesë drejtues mjetesh dhe 12 pasagjerë Pesë drejtues mjetesh janë proceduar penalisht gjatë 48 orëve të fundit nga Policia e Tiranës. Sipas njoftimit zyrta
Bënë "namin" duke shitur kapsolla e fishekzjarre, procedohen 7 persona Teksa na ndan vetëm një ditë nga nata e ndërimit të viteve, policia po vijon kontrolli në të gjithë vendin për sekuestri
Përleshja mes tifozëve te "Selman Stërmasi", 9 të proceduar Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona të cilët kanë ushtruar dhunë gjatë ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, zhvi
Super operacioni i policisë, arrestohen 5 kambistë në Shkodër Policia e Shkodrës në kuadër të aksionit kundër informalitetit ka vënë në pranga 5 persona, të cilët ushtronin aktivitet
Krimet mjedisore në Shkodër, procedohen zyrtarë të bashkive dhe Inspektoriatit të Pyjeve Ka shkuar në 9 numri i shtetasve të proceduar për krime mjedisore dhe shpërdorim detyre. Operacioni është zhvilluar nga
Lirohen 6000 m2 plazh në Sektorin Rinia në Durrës, 2 të proceduar Policia e Durrësit në bashkëpunimin me Task-Forcën e ngritur nga Prefekti i Qarkut Durrës kanë vijuar operacionin për
Tapë në timon, policia arreston "kamikazët" e rrugëve (VIDEO) Policia rrugore në kryeqytet ka arrestuar 17 persona të cilët drejtonin automjetin në gjendje të dehur dhe pa leje qarku
Rrahu me grushte dhe shkelma gruan në QSUT, Policia reagon për Ramazan Rrajën duke pezulluar efektiven Lajmi i publikuar në media se Ramazan Rraja, kushëriri i parë i Rexhep Rrajës, dhunoi një grua në QSUT ka reaguar edhe
Aksion kundër zaptuesve të plazhit në Durrës e Lezhë, 7 të proceduar (VIDEO) Në kuadër të aksionit anti-informalitet, policia e shtetit vijon lirimin e hapësirave publike në plazhe në Durrës dhe Le
23 te arrestuar e dhjetra leje drejtimi të pezulluara, Polcia jep bilancin për një javë Policia rrugore ka vënë në pranga 23 persona ndërkohë që ka pezulluar 90 leje drejtimi. Të tjerë janë proceduar penal