999 rezultate për

procedimin

“Visa” njofton probleme me procedimin e pagesave “online” në Europë Biznese të ndryshme nuk kanë mundur të procedojnë me pagesat e tyre përmes kartave elektronike “Visa”. Kompania në fjalë
Krimet e Rënda regjistrojnë procedimin penal ndaj deputetit të PS Prokuroria e Krimeve të Rënda ka regjistruar një procedim penal ndaj deputetit të Partisë Socialiste, Alket Hyseni, pas
Zbarkimi në "Santa Quarantën" e Balilit, policia jep detaje Ditën e sotme Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur sekuestron preventive sot për kompleksin "Santa Quaranta" në pro
Demokratët nuk falin: Asnjë ditë kohë për Saimir Tahirin! Kanë nisur debatet e forta në Këshillin e Mandatëve në Kuvendine Shqipërisë pas kërkesës së avokatit të Tahirit për 3 di
Veseli merr projektligjin për Ushtrinë, nesër vendoset për procedimin në Kuvend Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka dorëzuar sot kreut të Kuvendit, Kadri Veselit, projektligjin për FSK-në i cili
"Thyeni xhamat, shponi gomat", prokuroria nis procedimin penal për Lulzim Bashën Prokuroria e Tiranës ka regjistruar procedimin penal për kreun e Partisë Lulzim Basha pas thirrjeve të tij pak ditë më p
Policia nis procedimin penal për motrën e Anjezës që kërcënoi gazetaren e Albeu.com Policia e Tiranës tashmë ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për motrën e Anjeza Shabanit, administratoren e ko
Policia maqedonase nis procedimin penal ndaj babait të Almirit Sektori i Punëve të Brendshme në Kumanovë ka ngritur padi penale kundër pesë personave në lidhje me rastin e shkeljes së
Prokuroria regjistron procedimin penal ndaj ministrit Tahiri Prokuroria e Përgjithshme ka regjistruar procedimin penal ndaj ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Regjistrimi i k
UEFA hap procedimin ndaj Shqipërisë për dy episode Shqiptarët pushtuan dje Lensin në kundër Zvicrës, por gjatë sfidës ka pasur edhe disa episode që nuk i kanë pëlqyer UEF
37-vjeçarja kërcënon me jetë prezantuesen në Facebook Pas denoncimit të marrë nga nje prezantuese televizive shqiptare, policia ka nisur procedimin në gjendje të lirë ndaj ab
Policia nis procedimin penal për kryetarin e Bashkisë së Pogradecit Pas kallëzimit që bëri një përmbarues gjyqësor, tashmë policia ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për kryetari
Vjehrri 95-vjeçar rreh nusen e djalit Blutë e Tiranës kanë nisur procedimin penal ndaj një 95 vjeçari, pasi ai është denoncuar nga nusja e tij për dhunë të us
PD shigjeton dyshen Rama-Meta për procedimin e kreut Bashkisë Vorë Në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj kryetarit të Bashkisë së Vorës, Fiqiri Ismaili, një reagim i menjëhershëm ka
Asnjë flirt mes Inzaghit dhe Barbara Berlusconit (FOTO LAJM) Asnjë flirt mes Barbara Belrusconit dhe Filippo Inzaghit. Kanë qënëpikërisht administratorja dhe vajza e presidentit si
Vendimet e gjykatave me shkelje, Presidenca: MD të fillojë procedimin disiplinor Pas letrës që Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i dërgoi Presidentit të Republikës, Bujar Nishani në lidhje me 25 vend
Prokuroria: Video e dhunës në Kuvend, jo sekret hetimor Materialet e e dhunës mes deputetëve në Kuvend të transmetuara në media nuk përbëjnë sekret hetimor dhe nuk kanë asnjë n
KLD: Nuk kemi marrë kërkesë për procedim penal për 6 gjyqtarët Deklaratat e ministrit të Drejtësisë Nasip Naço se ka dorëzuar në Këshillin e Lartë të Drejtësisë kërkesat për procedimi
Policia e Shtetit bllokon ndërtimin e dy kateve pa leje POlicia e Shtetit ka bllokuar dy kate të ndërtuara pa leje në një pallat i cili ndodhet prane kopshtit zoologjik. Objekt
FIFA nis procedimin ndaj Mourinhos FIFA ka vendosur të nisë procedimin ndaj trajnerit të Real Madrid, Jose Mourinho. Tekniku portugez, para disa ditësh, në