999 rezultate për

problemi

Manjani: Hiqni dorë nga teatri, merrni përgjegjësitë! Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani, i ka bërë apel politikës dhe të gjithë institucioneve shtetërore që të heqin dorë
Zaev-Zvizdiç: Ballkani Perëndimor nuk është pjesë e problemit, por pjesë e zgjidhjes Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev, sot zhvilloi takim me kryesuesin e Këshillit të Ministrave të Bosnjë e Hercegovinë
Masakra në Lushnjë, autori i tretë zbulohet prej problemit në të ecur Masakra në Lushnjë ku mbetën të vrarë dy persona dhe u plagosën dy të tjerë tronditi dhe bëi bëujë vetëm pak ditë më p
Gruaja i nxjerr të palarat burrit: Imoral, më çoje te shtëpitë e të dashurave në plazh Dy ish-bashkëshortë po përballen sot live në studion e emisionit ‘Me zemër të hapur’ në “Neës24”. Kastriot Mustafalla
Allegri: Problemi i Dybalas, portierët shqiptarë Një rastësi e bukur për dy portierët shqiptarë të Kombëtares, Etrit Berisha dhe Strakosha, të cilët në dy javët e fundit
Werner nuk grumbullohet me skuadrën për shkak të këtij problemi Sulmuesi Timo Werner nuk është grumbulluar me skuadrën e Leipzigut, për transfertën e Dortmundit këtë fundjavë. Kjo mund
Meta i përgjigjet Thaçit: Marrja e nënshtetësisë shqiptare s’e zgjidh problemin Presidenti i Shqipërisë, Iliri Meta në një intervistë në Radio Televizionin e Kosovës, duke folur për vizitën e tij të f
Vetëm 1.2 për qind e njerëzve në botë e dinë zgjidhjen e këtij problemi Një problemë që ka të bëjë me matematikën ka marrë vëmendjen e rrjeteve sociale nëpër botë. Sipas raporteve thuhet që
Zbulohet shkaku i skandalit të gazetës spanjolle me kombëtaren shqiptare Nuk ka lënë aspak shije të mirë tek tifozët e kombëtares shqiptare raportimi i gazetës spanjolle "El Mundo Deportivo" ku
Kotzias pret përparim në lidhje me çështjen e emrit Duke iu përgjigjur pyetjes nëse ka deklaruar ministri i jashtëm grek Nikos Kotzias se Athina, përveç çështjes së emrit t
Arifi: Me ndihmën e qeverisë e zgjodhëm problemin me deponinë (VIDEO) Kandidatja për kryetare të komunës së Tetovës e BDI-së, Teuta Arifi sot mbajti takim me përfaqësuesit e organizatave joq
BE nuk do të ndërmjetësojë në problemin e Katalonjës Zyrtarët e Bashkimit Evropian kanë përjashtuar mundësinë e ndërmjetësimit në problemin mes qeverisë spanjolle dhe asaj r
Ja si zgjidhet problemi i urinimit në shtrat te fëmijët “Enurea e natës”, termi mjekësor që ka të bëjë me urinimin në shtrat gjatë natës, është një gjë mjaft e zakonshme në mes
Montella: Milan i meriton kritikat Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella është kritikuar për paraqitjen e dobët të skuadrës së tij në ndeshjen ndaj Sampdor
Pse nuk duhet të flesh i inatosur Njerëzit e martuar thonë gjithmonë: mos u shtrini për të fjetur kur jeni ende të inatosur. Kjo këshillë duket se nuk
Britma dhe grushte tavolinës, Moxhi-lojtarëve: Nëse jeni burra, më thoni çfarë problemi keni?! Humbja e ka thelluar akoma më shumë krizën e Partizanit me drejtuesit italianë. Vetë drejtuesit e kanë pohuar se nuk
Kryetari Sela nuk e zgjodhi problemin e ujit të pijshëm për struganët Komuna e Strugës është komunë që shtrihet në pjesën jug-perëndimore të Maqedonisë, e cila ka 65.396 banorë. Këtë komunë
Humbja me Barcelonën nuk ishte problemi më i madh i Higuainit, Kombëtarja e vret sërish në shpirt Argjentina ka nxjerrë listën e të grumbulluarve për dy ndeshjet e fundit kualifikuese për Rusi 2018 dhe përsëri emri i q
Pique: Fajin për vlerat e lojtarëve e ka Neymar Pique në një intervistë ka folur për merkaton që e pret klubin e tij dhe ka fajësuar Neymarin që çmimet e lojtarëve janë
Zgjidhet problemi i djemve singel, këto robote seksi bëjnë çdo gjë për ju (FOTO LAJM) Një fabrikë në Kinë është duke prodhuar tashmë edhe "robotë seksi" duke planifikuar t'i shesë ato në dyqanet e posaçme n