999 rezultate për

problemeve

Pasaportat COVID: Rrugë drejt normalitetit apo krijimit të problemeve? Qeveritë dhe zhvilluesit e teknologjive në mbarë botën po eksplorojnë mënyra të mundshme të përdorimit të “pasaportave t
Interi do të shitet për shkak të problemeve financiare? Reagon presidenti Steven Zhang Interi refuzon lajmet e mëngjesit të sotëm se klubi zikaltër po shkon drejt shitjes për shkak të probleme financiare të
Kukësi në telashe, pas problemeve me pagat lojtarët bojkotojnë stërvitjen Plas te Kukësi para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore për shkak të problemi
Mbledhja te Ministria e Financave, Fidel Ylli: Ja kur do t’i japim zgjidhje përfundimtare problemeve Ka përfunduar para pak minutash, takimi te Ministria e Financave, mes përfaqësuesve të Ligës Profesioniste dhe qeverisë.
Përtej të gjitha problemeve, Barcelona thyen rekord në Youtube Barcelona ka qenë një nga skuadrat më të popullarizuara në kohën e teknologjisë moderne dhe rrjeteve sociale. Suksese
Pas problemeve me leukemin, Mihajlovic infektohet me covid-19 Trajneri serb i Bolognas, Sinisa Mihajlovic është infektuar me koronavirus, ku po vuan edhe nga leukemia. Edhe pse nu
Vuçiq: Nuk jam optimist për zgjidhjen e problemeve me Kosovën Në video-samitin e organizuar nga Këshilli Atlantik i Uashingtonit, presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka folur për
Shkoi në spital pas problemeve me zemrën, si u vu në pranga Kajmaku Detaje të reja lidhur me arrestimin e ish-kreut te Bashkise se Vores, Agim Kajmaku, qe ndodhet tashme ne pranga pas 8 mu
Kadare: S’ka zgjidhje të problemeve në Ballkan pa u zgjidhur çështja shqiptaro-serbe Shkrimtari i njohur shqiptar Ismail Kadare, ka deklaruar se “nuk do të ketë paqe në Ballkan nëse nuk ka zgjidhje të prob
I jepet fund problemeve, Ranaldo gati të kthehet në Torino Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, është më në fund i gatshëm që të kthehet në Torino. Cristiano Ronaldo ka qenë mbr
Shefja e ISHP apel shqiptarëve: Izolohuni nëse keni shenjën më të vogël të problemeve me frymëmarrjen Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ka vendosur t'i japë një mes
Pas shumë problemeve në Itali, sot është dita e derbit Juventus - Inter: Formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas disa javevë të shtyera për shkak të përhapjes së koronavirusit ne Itali, sot rikthehet të luhet futboll përsëri.
4 gabimet në dush që çojnë në zhvillimin e ekzemës dhe problemeve me lëkurën Sipas dermatologëve, sëmundja më e zakonshme e lëkurës është eczema. Me kalimin e viteve, gjendrat e yndyrës nën lëkurë,
Policia dyshon se portieri i Partizanit u hodh vetë nga lartësia pas problemeve me bashkëjetuesen (VIDEO) Portieri i dytë i ekipit të Partizanit e ka kaluar fazën kritike për jetën. Policia e ka hedhur poshtë versionin e klubi
Zbulohet zanafilla e të gjitha problemeve në çift mes Mozzik dhe Loredana (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet se reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, po kalojnë një krizë në çif
Skënderbeu pa frena, Partizani "korr" suksesin e parë nën drejtimin e Lerda (VIDEO) U nevojiten 180 minuta që Partizani i Franco Lerdës ta marrë fitoren e parë në kampionat. "Demat e kuq" janë kthyer n
Pas problemeve që kishte me aknet, kjo vajzë tregon transofrmimin e frytyrës (FOTO LAJM) Një trajnere profesionale së cilës ju tha nga doktori se ka “aknet më të këqija që ka parë ndonjëherë” ka ndarë transfo
Ç' heqin vajzat çdo ditë, një burrë asnjëherë nuk do e kuptonte (FOTO LAJM) Çdo ditë, çdo vajzë haset me probleme të ndryshme dhe nga më të paimagjinueshmet për djemtë dhe burrat. Atyre iu duhe
Vdes sportisti i njohur, pati probleme me zemrën (FOTO LAJM) Ish-anëtari i New York Giants, Jared Lorenzen ka vdekur në moshën 38-vjeçare pas disa problemeve në zemër. Lorenzen k
Daçiç: Peruja me qëndrim miqësor ndaj problemeve që ka Serbia rreth Kosovës Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se vizita e tij në Peru ishte e një rëndësie historike, sepse është në inter