999 rezultate për

problemet

"Aq e dobët", Nevina Shtylla i kthehet ndjekëses dhe tregon problemet shëndetësore (FOTO LAJM) Nevina Shtylla u infektua pak kohë më parë me koronavirus. Ajo qëndroi dy javë e izoluar në shtëpi dhe tregoi se një nga
A e dëmton dëgjimin COVID-19? Flet mjekja shqiptare Mjekja Anjeza Kuçi ka folur në “Wake Up” për problemet që shkakton koronavirusi tek dëgjimi, përfshirë edhe personat që
Pasuria e 16-fishuar dhe problemet me "bunkerin", Rama flet për herë të parë Kryeministri Edi Rama u vu në kryeqendër të kritikave pak pasi BIRN publikoi skedën e pasurisë së tij. Për këtë lajm
Një javë pas divorcit, nisin problemet e para mes Kim Kardashian dhe Kanye West Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West pak ditë më parë duke konfirmuar thashethemet që qarkullonin prej
Paulo Dybala ndodhet në Barcelonë, problemet me gjurin vazhdojnë Sulmuesi i Juventusit Paulo Dybala ka shkur në Barcelonë për një konsultë me profesorin Cugat, për të hedhur dritë mbi d
HOROSKOPI/ Sot është dita ideale pë të zgjidhur problemet Dashi Ndoshta do të duhet të bësh një zgjedhje midis thënies së së vërtetës dhe gënjeshtrës sot. Në disa rrethana, kjo
Për të larguar problemet me kockat iu duhen vetëm këta dy përbërës Vaji i ullirit me kripë është gjithçka që iu duhet për kocka më të forta. Dhimbjet e kockave po kthehen në një proble
Mos i shkulni qimet e hundës, problemet serioze që po i shkaktoni shëndetit! Jeta moderne ka sjellë shumë rregulla të reja në lidhje me higjienën personale dhe bukurinë, mes syresh edhe depilimi. D
Problemet me penalltitë te Man City, Guardiola: Mund ti ekzekutojë Ederson Lojtarët e Manchester City-t kanë humbur pa fund penallti nën drejtimin e Pep Guardiolës. E fundit ishte ditë ne djeshm
Nuk kanë fund problemet për Realin, Ramos i nënshtrohet operacionit Sikur të mos mjaftonin rezultatet negative dhe dëmtimet e shumta këtë sezon, tashmë te Reali i Madridit duhet të bëjnë e
Mjeku tregon simptomat e zgjatura të Covid-19: Kanë probleme me memorien Keni dëgjuar plot njerëz që ankohen për simptoma të zgjatura të Covid? Mund të themi me siguri që kjo nuk është një shpi
Vuçiç mobilizon ushtrinë: I dini problemet që kemi me Kosovën Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç, ka shkuar më tej me retorikën duke mobilizuar ushtrinë. "Serbia duhet të kujde
Problemet me vaksinat, BE ashpërson tonet me Astrazeneca Përshkallëzohen tensionet mes kolosit farmaceutik Astrazeneca dhe Bashkimit Europian. Vaksina është aktualisht në fazat
Fillojnë problemet me furnizimin me vaksinë, pas Pfizer edhe AtraZenecës i del situata jashtë planifikimit Koncerni farmaceutik AstraZeneca i ka pakësuar dukshëm furnizimet me vaksinën kundër koronavirusit në BE. Arsyeja ka të
Problemet financiare, nga marsi Interi do të ndryshojë logon dhe emrin Skuadra italiane Inter, nga fillimi i marsit, do ndryshojë emrin dhe logon e klubit. Sipas "LaGazzettadelloSport", In
Shtohen problemet për Milanin, mungojnë 2 yjet për ndeshjen e ardhshme Problemet e Milanit po vazhdojnë të jenë lëndimet e shumta, ku tani është raportuar nga Sky Sport Italia se Theo Gernand
Problemet me zemrën, Berluskoni shtrohet me urgjencë në spital Ish-Kryeministri italian Silvio Berlusconi është shtruar me urgjencë në një spital të Monte Carlos për shkak të probleme
HOROSKOPI/ Të gjitha problemet tuaja do të gjejnë një zgjidhje, shenja me fat Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të
Cilat janë problemet e Juves? Pesë dobësitë e ekipit të Pirlos (FOTO LAJM) Juventus si rrallë here në dekadën e fundit e kemi parë në vendin e 6 pas 14 javësh në Serie A. Me 24 pikë, dhe me 1
Nuk po dërgoni dot asnjë mesazh?! Çfarë po ndodh me Facebook, Instagram dhe Messenger Prej më shumë se një ore, një problem u është shfaqur përdoruesve të “chatit” në Facebook. Përdoruesit nuk janë në g