999 rezultate për

probleme

Probleme shëndetsore të përsëritura, Merkel mund të lërë pushtetin Kancelarja gjermane Angela Merkel mund të detrohet që të lëshojë pushtetin më shpejt se sa që ishte parashikuar për shka
Ç' heqin vajzat çdo ditë, një burrë asnjëherë nuk do e kuptonte (FOTO LAJM) Çdo ditë, çdo vajzë haset me probleme të ndryshme dhe nga më të paimagjinueshmet për djemtë dhe burrat. Atyre iu duhe
Probleme në dashuri, mësoni çfarë thonë yjet për sot Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimta
Këto ushqime përmirësojnë shikimin Shumë njerëz përballen me probleme me shikimin. Kontakti i vazhdueshëm me kompjuterë, celularë dhe teknologjinë në përgj
Peme të rrëzuara mbi makina, moti i keq shkakton probleme edhe në Shkodër (VIDEO) Disa zona të Shkodrës janë dëmtuar nga moti i keq i mbrëmjes së të martës. Dëmet kanë qenë kryesisht në kulturat bujq
Këto shenja tregojnë qartë se partneri po ju mashtron Në marrëdhëniet e dashurisë njerëzit kanë nevojë për afeksion, kujdes dhe mbështetje. Kjo gjë është normale sepse dashur
Juventusi një "përbindësh" në merkato, pas Interit i hap probleme edhe Tottenhamit Juventusi duket se është skuadra që po bën ligjin në merkaton e kësja vere. Bardhezinjtë kanë firmosur deri tani me d
Studimet tregojnë se obeziteti është më i rrezikshëm se duhanpirja Në një studim të kryer së fundmi nga kërkues në Britaninë e Madhe, të dhënat tregojnë se pasojat që vijnë nga obeziteti
Vdes sportisti i njohur, pati probleme me zemrën (FOTO LAJM) Ish-anëtari i New York Giants, Jared Lorenzen ka vdekur në moshën 38-vjeçare pas disa problemeve në zemër. Lorenzen k
Probleme me pasurinë, shkarkohet nga detyra kryetarja e Gjykatës Administrative Shkodër Kryetarja e Gjykatës Administrative të Shkodrës, Valbona Durraj (Seknaj) është shkarkuar nga detyra. Komisioni i Pavarur
Problemet me Facebook, WhatsApp dhe Instagram, flet zëdhënësi Disa përdorues të rrjetit social më të madh në botë, Facebook, të mërkurën, janë ankuar se nuk po mund të ngarkojnë foto
Daçiç: Peruja me qëndrim miqësor ndaj problemeve që ka Serbia rreth Kosovës Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se vizita e tij në Peru ishte e një rëndësie historike, sepse është në inter
Maska e artë që heq njollat në lëkurë Ka shumë faktorë që mund të kontribuojnë në shfaqjen e problemeve të tilla si puçrra fytyre, njolla ose rrudha. Stresi i
Çudirat me numrat, Glover: Do shohim nëse u mbushën kutitë në 10 bashki Përfaqësuesja e Audrey Glover OSBE OHDIR po mban një deklaratë për media lidhur me zgjedhjet e ditës së djeshme dhe pro
I gjithë raporti, problemet që konstatoi ODIHR në zgjedhjet e djeshme Audrey Glover kryetarja e misionit të OSBE-ODIHR ka publikuar raportin paraprak në lidhje me zgjedhjet e djeshme. Më
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy
Si të mbrojmë veshët nga uji në plazh E kush është ai apo ajo që nuk e ka provuar ndjesinë e ujit në njërin apo në të dy veshët pas bërjes së një dushi apo la
Trondit ish-legjenda e Milanit: Sarri do të ketë probleme tek Juventus Sacchi ka shprehur besimin se Sarri do të përballet me probleme në detyrën e ti të re, me shkakun që mund të vije nga lo
Dardha mbron zemrën dhe forcon eshtrat Dardha është një ndër frutat që u rekomandohet të gjithë njerëzve, të cilët kanë probleme me zemrën. Pasi dardha me të
Bale-Real Madrid, vazhdojnë problemet Shpresat e Real Madridit për të shitur Gareth Bale këtë verë po zbehen gjithnjë e më shumë. "Los Blancos" kanë qenë s