999 rezultate për

probleme

Shpëtim për lëkurën, maskë e cila jua heqë aknet në afat rekord Situatat stresuese, puna e rëndë, mungesa e gjumit, problemet e ndryshme shëndetësore – të gjitha këto ndikojnë që lëkur
Uji në shishe plastike mund të shkaktojë pasoja të mëdha Uji në një shishe plastike ka shumë pasoja për shëndetin sidomos për mushkëritë, probleme me zemrën dhe probleme gastro-
20-vjeçari me probleme mendore plagos më thikë vëllain në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme më qytetin e Elbasanit, teksa Elidjon Meçe me probleme të shëndet ka p
Detaje tronditëse: Shitësi ambulant përdhunon 18 vjeçarin me probleme mendore Altin Hida 42-vjeç nga Elbasani dyshohet se është personi që ka përdhunuar 18 vjeçarin me probleme mendore, ngjarje e nd
Keni probleme me gjumin? Këto janë disa metoda që ju ndihmojnë të flini shpejtë Gjumi i mirë është tepër i rëndësishëm. Kjo ju ndihmon të ndjeheni mirë dhe e bën trupin dhe trurin tuaj të funksionojnë
Futbollistët që janë shkatërruar pas largimit nga futbolli Futbollistët që janë shkatërruar pas largimit nga fusha. Futbollistë të shumtë sot paguhen miliona euro, nga skuadrat
Ja çfarë ndodh me ju nëse pini kafe në stomak bosh Kafeja në të vërtetë është e shëndetshme, meqë përbëhet nga anti-oksidantë dhe ushqyes të dobishëm për organizmin tuaj.
Ju njohim me 5 arsyet pse po shtoni peshë nga uji Me siguri keni dëgjuar për termin ‘water weight’ ose peshë e shtuar nga uji. Për ata që nuk e dinë, ky problem prek shum
Bologna në ankth, Sinisa Mihajlovic me probleme shëndetësore Trajneri i Bologna, Sinisa Mihajlovic është duke u përballur me një problem shëndetësor, i cili mund të bëjë që ai të he
Probleme shëndetsore të përsëritura, Merkel mund të lërë pushtetin Kancelarja gjermane Angela Merkel mund të detrohet që të lëshojë pushtetin më shpejt se sa që ishte parashikuar për shka
Ç' heqin vajzat çdo ditë, një burrë asnjëherë nuk do e kuptonte (FOTO LAJM) Çdo ditë, çdo vajzë haset me probleme të ndryshme dhe nga më të paimagjinueshmet për djemtë dhe burrat. Atyre iu duhe
Probleme në dashuri, mësoni çfarë thonë yjet për sot Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimta
Këto ushqime përmirësojnë shikimin Shumë njerëz përballen me probleme me shikimin. Kontakti i vazhdueshëm me kompjuterë, celularë dhe teknologjinë në përgj
Peme të rrëzuara mbi makina, moti i keq shkakton probleme edhe në Shkodër (VIDEO) Disa zona të Shkodrës janë dëmtuar nga moti i keq i mbrëmjes së të martës. Dëmet kanë qenë kryesisht në kulturat bujq
Këto shenja tregojnë qartë se partneri po ju mashtron Në marrëdhëniet e dashurisë njerëzit kanë nevojë për afeksion, kujdes dhe mbështetje. Kjo gjë është normale sepse dashur
Juventusi një "përbindësh" në merkato, pas Interit i hap probleme edhe Tottenhamit Juventusi duket se është skuadra që po bën ligjin në merkaton e kësja vere. Bardhezinjtë kanë firmosur deri tani me d
Studimet tregojnë se obeziteti është më i rrezikshëm se duhanpirja Në një studim të kryer së fundmi nga kërkues në Britaninë e Madhe, të dhënat tregojnë se pasojat që vijnë nga obeziteti
Vdes sportisti i njohur, pati probleme me zemrën (FOTO LAJM) Ish-anëtari i New York Giants, Jared Lorenzen ka vdekur në moshën 38-vjeçare pas disa problemeve në zemër. Lorenzen k
Probleme me pasurinë, shkarkohet nga detyra kryetarja e Gjykatës Administrative Shkodër Kryetarja e Gjykatës Administrative të Shkodrës, Valbona Durraj (Seknaj) është shkarkuar nga detyra. Komisioni i Pavarur
Problemet me Facebook, WhatsApp dhe Instagram, flet zëdhënësi Disa përdorues të rrjetit social më të madh në botë, Facebook, të mërkurën, janë ankuar se nuk po mund të ngarkojnë foto