999 rezultate për

probleme

Sërish probleme për Messin, në dyshim ndaj Bilbaos Lajme aspak të mira vijnë nga ekipi i Barcelonës. Lionel Messi nuk ka marë pjesë në stërvitje teksa në sfidën ndaj B
Mësohen arsyet që çuan në vetëdjegien e 67-vjeçarit në Shijak Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Shijak ku një person rreth 67-vjeç i ka dhën fund jetës duke u vetëdjegur me benz
Problemet me pagat te Kamza, lojtarët do kërkojnë takim me Mziun Kamza nuk po kalon aspak një moment të mirë në Kategorinë Superiore. Si mos mjaftonin rezultatet në fushën e lojës te ka
Mbani aromë të keqe në gojë kur zgjoheni? Arsyet që e shkaktojnë Puthjet sensuale në mëngjes para se të dilni nga shtrati është diçka që ka gjasa të ndodhë vetëm në filma. Era e keqe nu
Nëse keni probleme me sytë, duhet me patjetër të merreni me sport Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Gjoka: Duhen zgjidhur problemet ekonomike që të kemi sukses Ernest Gjoka u përball me një situatë aspak të këndshme para sfidës me Partizanin, ku rreth 7-8 lojtarë refuzuan të zbre
Gega vlerëson suksesin : Sulmi më la shije të keqe, Bardhi do mësojë Partizani ia doli të fitojë me vështirësi me rezultatin 1-0 në Kamzë, ndërsa trajneri Skënder Gega analizoi si një ndesh
Ministri Lekaj vazhdon të ketë probleme me shkrimin e shqipes Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, vazhdon të ketë probleme me zgjedhimin e foljes “vij”. Probleme, sipas asaj që
Suada Sherifi tregon problemet me bashkëshortin: Është shumë xheloz Suada Sherifi është prej disa vitesh e martuar me biznesmenin Eldi Dizdarin, i cili u shpall në kërkim në fund të nëntor
Gazetarja shqiptare ka bashkëjetuar me Getoarin dhe Kastro Zizon E ftuar së fundmi në emisionin e Kastro Zizos, "Late Night Show" ishte gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari, e cila për h
"8 me 2", Sinan Hoxha tregon problemet e martesës (VIDEO) Të gjithë e mbani mend këngën e Sinan Hoxhës “8 me 2”. Asokohe vetë këngëtari ishte beqar, teksa tani shprehet se jet
Reali me probleme, mbetet pa tre mbrojtës kundër Alaves Santiago Solari ka mbetur në një udhëkryq në mbrojtje për ndeshjen kundër Alavesit në fundjavë, pasi që do të jetë pa tr
Nga Lori Hoxha te Brad Pitt, VIP-at që pranuan problemet me shëndetin mendor Nuk është e lehtë të flitet për problemet e shëndetit mendor. Dhe ka disa arsye për këtë. Disa njerëz nuk duan të marrin
Amerikanët largohen nga Venezuela, Maduro mund të godasë popullin e tij Departamenti i Shtetit e ka tërhequr stafin qeveritar nga Venezuela dhe u ka bërë thirrje qytetarëve amerikanë që gjende
Edhe inteligjentët kanë probleme: Ja disa prej tyre Edhe njerëzit me inteligjencë shumë të lartë ballafaqohen me sfida dhe probleme në jetë. Në fakt, ka disa probleme të ca
Problemet te Chelsea nuk kanë fund, lojtari largohet 15 minuta më herët nga ndeshja Chelsea nuk po regjistron rezultate të mira në ndeshjet e fundit, si pasojë e mungesës së vazhdimësisë. Ata pësuan nj
Probleme për Gattuson, Zapata një muaj jashtë fushave Cristian Zapata rrezikon një ndalesë të gjatë pas lëndimit të pësuar në minutat e para të ndeshjes kundër Genoa. Mbr
Vazhdojnë problemet për Tottenhamin, dëmtohet rëndë Dele Alli Mesfushori i Tottenham Dele Alli ka lënduar muskujt gjatë fitores 2-1 kundër Fulhamit. Anglezi ishte në garë me anëso
Nëse shihni këtë detaj në gjuhën tuaj, me vrap te mjeku Sipas mjekësisë kineze, gjuha mund të indentifikojë sëmundjet kardivaskulare dhe shqetësimet emocionale. Tashmë probl
Flet për herë të parë ministrja e re e Arsimit, çfarë do bëhet me 8 kërkesat e studentëve? Besa Shahini, ministrja e Arsimit, tregoi në "Top Talk" se kur do të plotësohen 8 kërkesat e studentëve, për të cilat po