999 rezultate për

probleme

Ndërron jetë fotografi i njohur sportiv, nuk u ndie mirë pas një gote me ujë (FOTO LAJM) Ndërron jetë fotografi i njohur sportiv në Itali, Leonardo D’Angelo, që me aparatin e tij Nikon ka bërë të pavdekshme mb
Policia e Shtetet rreh djalin me probleme në zemër, e dërgojnë pa ndjenja në spital Një djalë me probleme me zemrën ëshrtë dhunuar barbarisht nga Policia e Shtetit, ndërsa këta të fundit e kanë dërguar pa
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Pas pasigurive të ditëve të fillimit, më në fund do të ndiheni më të sigurtë, pasi yjet do të jenë në anën tuaj
Horoskopi 16 gusht 2019 Dashi Do të jetoni disa momente pasigurie dhe do të jeni në kërkim të emocioneve që t’iu mbushin jetën. Këshillohet q
U tha se aksidentoi një kalimtare, Stresi tregon pse u ndalua nga policia (FOTO LAJM) Ditën e sotme në media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se reperi Stresi kishte sërish probleme me policinë. Sipas me
“Maviosje misterioze?”, 7 probleme të heshtura janë arsyeja e nxirjeve Çfarë duhet të bëni nëse keni mavijosje në lëkurën tuaj pa asnjë arsye? Pse ndodh kjo dhe a duhet të shqetësoheni? Në
Shtylla të rëna dhe makina të prishura: Moti shkakton probleme në Gjilan (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme në territorin e Kosovës mbizotëroi mot i lig me erë të fortë e shtrëngata. Nga era u dëmtuan q
Sërish probleme me drejtësinë, Stresi godet me makinë këmbësoren në Prishtinë! (FOTO) Reperi Stresi ka pasur sërish probleme me drejtësinë! Një muaj pasi doli nga burgu i Fushë-Krujës, ai ka bërë një aks
Kush është i riu që u vra sot në Fier, zbulohen problemet e tij në të shkuarën Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në një kanal në fshatin Sulaj të Fierit, pranë kthesës së Hamilit. Trup
Mjaft u vetëfotografuat, selfiet po shkaktojnë probleme serioze me shëndetin mendor E keni pyetur ndonjëherë veten se ç'bënin njerëzit para se të shpikeshin ''selfies", ose vetëshkrepjet? Nuk ka nevoja pë
Ju bien flokët? Mund të keni këto probleme me shëndetin Nëse jeni duke përjetuar rënie të vazhdueshme të flokëve ose probleme të tjera me flokët, atëherë ju mund të keni disa p
Dua Lipa pa komplkese, publikon fytyrën me probleme (FOTO LAJM) Dua Lipa së bashku me të atin dukagjinin oragnizoi para pak ditësh fastivalin më të madh në Kosovë "Sunny Hill" ku morën
Ekspertët, për një gjumë të rehatshëm flini në këtë pozicion Sipas ekspertëve, pozita më e mirë për të fjetur është në shpinë! Pavarësisht faktit se kjo është pozita më së paku e pë
Abuzoi me të miturën me probleme mendore, arrestohet 55-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Kombinatit në Tiranë. Burime bëjnë me dije se një 55-vjeçar
Keni probleme me gjumin? Ja 6 mënyra si mund të flini brenda pak minutash Të gjithë e dimë se një gotë me qumësht të ngrohtë pas një dushi në darkë të sjell gjumë të qetë, por për fat të keq kjo
Dasmorët hapin probleme për sigurinë rrugore, Policia bën apel Policia Rrugore ka apeluar ndaj të gjithë qytetarëve që të tregohen të kujdesshëm gjatë lëvizjeve në rrugë, kryesisht në
Rrjetet sociale në kaos, bien me radhë Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber Shumë përdorues të rrjeteve sociale kryesore Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber kanë përjetuar probleme me përdorim
Studiuesit tregojnëë, "Selfiet" mund të çojnë në probleme të mëdha mendore Mund të jeni sa të doni dyshues për këtë temë, por është mirë ta lexoni, këtë shpjegim të hulumtuesve rreth fotografimit
"San Siro" me probleme, ndryshime madhore për sezonin e ri "San Siro" nuk do të jetë më i njejti për sezonin e ri futbollistik. Sikurse raporton "Sky Sport", stadiumi i Milani
Pse nuk duhet të pini ujë në shishe plastike Uji në një shishe plastike ka shumë pasoja për shëndetin sidomos për mushkëritë, probleme me zemrën dhe probleme gastro-