999 rezultate për

probleme

Pati probleme me frymëmarjen dhe u dërgua në raminacion, si është gjendja e mjekut të "Sanatoriumit" Ditën e sotme u raportua se mjeku i njohur Alban Hatibi, i cili punon në spitalin "Shefqet Nndroqi", ka pasur kompikacio
Vuçiq: Nuk jam optimist për zgjidhjen e problemeve me Kosovën Në video-samitin e organizuar nga Këshilli Atlantik i Uashingtonit, presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka folur për
Probleme te Barcelona, ylli i mesfushës shfaqet "tapë" live në Instagram (VIDEO) Sezoni i Barcelonës deri më tani është karakterizuar nga probleme të shumta në fushën e lojës por edhe jashtë saj. Di
HOROSKOPI/ Kjo ditë do të jetë plot të papritura për këtë shenjë Dashi Duhet të mblidhni forcat dhe përqendroheni më shumë në punë për të arritur konkluzionet, apo projektet tuaja. Çës
Arrestohet 56 vjeçari që abuzoi s*ksualisht me të renë me probleme mendore, vajza tetë muaj shtatzënë Policia e Lushnjës ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë, ku dyshohet se është përdhunuar një 33-vjeçare me probleme të
Probleme me banesn dhe vendimi për një borxh 7 miliard lekë, KPK konfirmon në detyrë për gjyqtaren Gjyqtarja Blerona Hasa e Gjykatës Administrative të Apelit është konfirmuar në detyrë. Ky ka qenë vendimi i dhënë pak mi
Probleme me pasurinë, Vettingu "kosit" gjyqtaren e Apelit të Tiranës KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Apelit të Tiranës, Flutura Skënderi. Ajo shfaqi probleme të pasurisë si dyshime p
Na vjen keq por këta janë shenjat e horoskopit më pa fat në këtë verë Astrologjia thotë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, nuk do të kenë ditë të qeta këtë verë. Ja përse:
Mjekja e infektuar me COVID-19 shfaq probleme live në emision: Më merret fryma Mjekja Alma Cili tha në emisionin “Kjo Javë”, në News24, se shifrat e infektimeve në vendin tonë nuk janë alarmante, pas
Pas probleme me faqen, KSHZ publikon zyrtarisht rezultatet e zgjedhjeve Pas problemeve me web faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor të Maqedonisë së Veriut, një ditë pas zgjedhjeve kr
Nuk dinte të shkruante, KPK shkarkon prokurorin "problematik" Është shkarkuar nga detyra Spartak Çoçoli prokuror pranë rrethit gjyqësor në Gjirokastër. Sipas KPK-së Çoçoli ka prob
Plas sherri në ish-Bllok, një i plagosur me armë zjarri Një sherr ka ndodhur gjatë natës në ish-Bllok ku është plagosur me armë zjarri në këmbë, pa probleme për jetën, një per
Kërcënime dhe para për të votuar, Prokuroria tregon problemet në zgjedhje Prokuroria Themelore Publike (PTHP) ka njoftuar se qytetarët kanë raportuar një sërë parregullsish gjatë procesit zgjedh
Një person hyn pa autorizim në vendin e votimit, problemet që u hasën deri tani në zgjedhje Nga shoqata qytetare CIVIL në konferencën e parë për shtyp deklarojnë se procesi zgjedhor ka filluar në mënyrë të qetë,
Konfirmohet nga Barcelona: Griezmann probleme me kuadricepsin Ylli i Barcelonës, Antoine Griezmann, ka pësuar mbrëmë një lëndim që ia pamundësoi vazhdimin e ndeshjes. Griezmann is
Roma mposht pa probleme Brescian, Evropa akoma më afër (VIDEO) Në ndeshjen e javës së 32-të, Roma ka fituar me rezultatin 0:3 në udhëtim kundër Brescia. Federico Fazio ishte ai që
Na vjen keq për ju! 4 shenjat e horoskopit më pa fat këtë verë Virgjëresha Do punosh shumë. Relaksi dhe pushimet duhet të presin. Do kesh probleme për të zgjidhur. Mos u shqetëso!
"Barcelona nuk ka probleme me VAR, por me formën e dobët" Rivaldo nuk ka kursyer kritikat ndaj presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Ditë më parë, presidenti i Barc
Djersitja e tepërt, çfarë tregon për shëndetin tuaj? Djersitja është një proces normal që ndodh në trupin tonë. Temperaturat e larta bëjnë që trupi të djersitet dhe të n
Probleme me gjumin? Filloni të konsumoni këto ushqime dhe do të flini si mbi pupla Nëse keni probleme me gjumin gjatë natës, kjo mund të jetë për shkak të faktit se ju konsumoni darka tepër të rënda dhe