999 rezultate për

problem

Ndotja e ajrit kërcënim për kosovarët, problem trafiku i mbingarkuar Periudha dimërore është një sezonë goxha problematike për banorët e Prishtinës, Fushë Kosovës dhe Obliqit. Cilësia e ajr
Kujdes nga përdorimi i tepërt i mandarinës, i shkakton këto probleme Mandarina është ndër agrumet më të pëlqyera, sidomos në muajt e vjeshtës dhe të dimrit. Disa studime kanë dalë në për
I injoroni gjithmonë, por e dini se këto 4 shenja paralajmërojnë probleme serioze Veshkat janë dy organe çift në formën e kokrrave të fasules të vendosura në dy anët e shtyllës kurrizore, menjëherë posh
Bora zbardh Veriun, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Zyrtarisht jemi në stinën e dimrit dhe uljet e temperaturave janë të pritshme. Pjesa malore, konkretisht Veriu i Shqi
"E nisëm me probleme", Olsian Çela merr detyrën në Prokurorinë e Përgjithshme Ditën e djeshme Olsjan Çela u zgjodh Kryeprokurori i ri i Pergjithshemi vendit. Ditën e sotme ai u prezantua në Prok
Gati shembja e dy godinave në Shkozet, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës Pas evidentimit të probleme në godinat e dëmtuara nga tërmeti, ka nisur puna për shembjen e atyre që kanë probleme të th
Robert Berisha ka probleme me shëndetin? Flet për herë të parë këngëtari (VIDEO) Fansat e këngëtarit Robert Berisha u merakosën për shëndetin e tij si dhe mediat shkruan se diçka po ndodh me këngëtarin
"Kisha 20 vite që s’qaja!" Brad Pitt flet për gabimet dhe varësinë ndaj alkoolit (VIDEO) Brad Pitt ka bërë një rrëfim të sinqertë pas divorcit me bashkëshorten Angelina Jolie dhe akuzave se abuzonte me alkooli
Lichtsteiner tregon problemet e Emery me lojtarët Ish-mbrojtësi i Juventusit për shumë vite, Stefan Likshtajner sezonin e kaluar ishte pjesë e Arsenal. Megjithatë, duke m
Shorti i "EURO 2020", reagon Challandes: Për mua nuk është problem në cilin grup luajmë Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka dhënë komentet e tij lidhur me shortin e tërhequr në Buk
Rama me probleme shëndetësore? Shfaqet duke u dridhur si Merkel (VIDEO) Në homazhet që u zhvilluar paraditen e sotme tek Varrezat e Dëshmorëve, kryeminitri Rama shfaqet në gjendje jo të mirë s
Rama e pranon me gojën e vet: Kam varësi nga... Kryeministri Edi Rama me tone të ashpra i ka kthyer përgjigje kritikëve për masat që po merr Shqipëria për t’u përkujdes
Të rrezikshme! Bashkia thirrje qytetarëve të lirojnë pallatet që kanë probleme në Tiranë Pas inspektimit në terren, Bashkia Tiranë ka konstatuar se janë evidentuar disa pallate dhe banesa që janë të jenë të pa
Shpëtoni nga problemet me kolitin duke përdorur këto dy receta 100% natyrale Regjimi i varfër ushqimor, jeta sedentare, abuzimi me alkoolin dhe obeziteti janë disa prej shkaktarëve të një prej sëmu
DURRËS/ Dy kate të pallatit 6 katësh fundosen në tokë Vazhdon operacioni për shpëtimin e personave të mbetur nën gërmadha. Në lagjen numër 7 në Durrës mësohet se dy katet
Shënohen dy viktima në Greqi nga moti i keq (VIDEO) Prej disa ditësh, moti i keq që ka përfshirë territorin e Greqisë ku raportohet se dy persona kanë humbur jetën. Mediat
"Hajde ma bëj dhe ti të jemi njësoj", 40-vjeçari akuzon kushëririn për përdhunim Një ngjarje sa e rëndë edhe e pakuptueshme është paraqitur në Gjykatë pasi një 40 vjeçar ka qëlluar me thikë djalin e x
Rita Ora ka probleme shëndetësore: Po më shkatërron… Rita Ora nuk po kalon një situatë të mirë sa i përket gjendjes shëndetësore. Ajo ka njoftuar fansat se do bëjë pak ko
Vettingu në Maqedoninë e Veriut, Zaev: E pezulloi BE, problem vakancat Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka deklaruar se Bashkimi Europian ka pezulluar aplikimin e modelit shqi
6 truke që çdo vajzë adoleshente duhet të dijë për t'u dukur sa më bukur Shumica e këshillave dhe trukeve që shohim në internet u kushtohen grave nga të 20-at e lart, por edhe adoleshentet kanë