999 rezultate për

prizren

Varroset çifti që u vra në Prizren, djali i tyre akoma në kërkim Sot në varrezat e qytetit në Prizren është varrosur çifti Durim Hadri e Suada Hadri të cilët u gjetën të vrarë në shtëpi
Suedia përfshihet në hetime për eliminimin e çiftit në Prizren, djali i tyre ende në kërkim Organet e ndjekjes ende nuk i kanë rënë në gjurmë djalit të Durim dhe Suada Hadrit, të cilët u gjetën të vdekur në shtëp
Këta janë emrat e dy personave që po dyshohet se janë eliminuar në shtëpinë e tyre në Prizren Sot në një shtëpi në Prizren janë gjetur të vdekur dy persona, të cilët kanë rezultuar se janë burrë dhe grua. Portal
Lëkundje tërmeti në Prizren, ku ishte epiqendra dhe çfarë magnitude Lëkundje tërmeti janë ndier mëngjesin e ditës së sotme në Kosovë. Shërbimi Gjeologjik i Kosovës dhe Qendrës Sizmike E
Edhe 4 të arrestuar për rrëmbimin e një turku në Prizren, u konfiskohen pajisje për falsifikim të dollarëve Me datën 20 janar 2020, njësiti i hetimeve rajonale në Prizren në bashkëpunim të ngushtë me Prokurorinë Themelore, ka re
Kurti shkon në Prizren për tu takuar me deputetët e minoriteteve Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është takuar sot me deputetët e minoriteteve në qytetin e Prizrenit. N
Si u zhduk i burgosuri që ishte në dhomë me Astritin dhe si i ndryshoi fjalët ish-drejtori i Policisë së Prizrenit Po vazhdon procesi i hetimeve të reja për vdekjen e ish-aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari. Pas raportit
Sa kosovarë e përdorin Facebook? Numri i përdoruesve të Facebook-ut në Kosovë është 910 mijë. Sipas një hulumtimi të IT SHQIP 62 përqind prej përdorue
Plas sherri në Kosovë, sulmohen katër shqiptarë Në orët e para të mëngjesit të së dielës, disa persona të ardhur nga Shqipëria janë sulmuar në një restorant. Policia
Koreani 7-vjeçar që flet shqip dhe stërvitet te FC Prizreni (VIDEO) Junhwi Shin është djaloshi 7 vjeçar nga Koreja e Jugut që është pjesë e shkollës së futbollit FC Prizreni dhe në të ardh
Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë.
Kurti nga Prizreni: Pavarësisht rinumërimeve e paneleve, shumica për Qeverinë u sigurua Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, njëherësh fitues i zgjedhjeve dhe pret që të bëhet kryeministër i vendit, ka
Sela dakord me Kurtin: E përshëndes idenë për një autostradë Tetovë-Prizren Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka thënë se e mbështet idenë e Kurtit për ndërtimin e një autostrade pr
E RËNDË/ Ndërron jetë pasi bie nga ballkoni gruaja në Prizren Ditën e premte një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren, ku një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni i shtepi
Merreshin me bixhoz, pesë të arrestuar Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorë
E rëndë: 38 vjeçarja kryen vetëvrasje, vjehrra e gjeti të varur në kulm Një grua është gjetur e varur në kulmin e shtëpisë të premten e 1 nëntorit në Prizren. Rasti është raportuar në polic
3 vite nga humbja e Astrit Deharit, sot marshi për të kërkuar drejtësinë (FOTO LAJM) Më 5 nëntor 2016, në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, në rrethana ende të pasqaruara deri më sot, vdiq aktivisti i Lëv
Vedat Muriqi fal namazin Sulmuesi i Kosovë që luan në Fenerbache eshte praktikues i fesë islame. Në një foto që po qarkullon në rrjetet social
Sulmoi prokuroin, kapet autori Prokuroria Themelore në Prizren, njofton opinionin se gjatë një aksioni të Drejtorisë Rajonale të Hetimeve në Prizren, n
Makina përplas këmbësoren në Prizren Në mëngjesin e së enjtës një person është goditur nga një makinë. Rasti ka ndodhur në Prizren. Ende nuk dihet gjen