999 rezultate për

prix

"Ëngjëlli shpirtëror" i Lewis Hamilton humb betejën me kancerin Djali 5-vjeçar i sëmurë me kancer, i cili frymëzoi Lewis Hamilton për fitoren në Grand Prix, ka vdekur. Harry Shaw u
Ndahet nga jeta legjenda austriake e Formula 1 (VIDEO) Tri herë kampioni i botës i Formula 1 Niki Lauda ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare. Legjendari austriak, një nga fig
Prezantohet Djalli i Kuq (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte njoftuar data 15 do të ishte dita e prezantimit të makinës Ferrari, shkruan Albeu.com Makina e re SF9
Tjetër sukses për Loriana Kuka, siguron medalje në Grand Prix Xhudistja kosovare, Loriana Kuka, ka siguruar një vend në finalen e garës Grand Prix në Tel Aviv të Izraelit, në kategor
Brittny Ward, "Grand Prix"-i i Jenson Button (FOTO LAJM) Jenson Button dhe Brittny Ward jane ne nje lidhje. Piloti 36-vjecar i Formula 1 dhe bukuroshja 25-vjecare e Playboy jane
10 pilotët më të mirë në historinë e Formula 1 (FOTO LAJM) Në këtë listë interesante do të gjeni të renditur pilotët e Formula 1, pikërisht ata më të mirët në historinë e saj, të
Imazhe mahnitëse nga Monte Carlo Grand Prix (FOTO LAJM) Formula 1 zbret këtë fundjavë në pistën e Monte Carlos. Çmimi i Madh i Principatës, një prej garave më të bukura dhe spe