999 rezultate për

privuar

Iu gjet marijuanë, dy shkupjanët përfundojnë në pranga Mbrëmë, 20 minuta pas mesnate, zyrtarë policorë nga SPB Shkup në rajonin e Bit Pazarit e kanë privuar nga liria 31-vjeça
Mogherini flet nga Tirana: Opozita t'i ndihmojë shqiptarët për hapjen e negociatave Federica Mogherinin, përfaqësuesja e lartë për politikë të Jashtme në BE, i bëri thirrje opozitës që të mos i kthejë shp
Tetovë, burri rreh bashkëshorten e tij para fëmijëve Një grua tridhjetëvjeçare me iniciale L.A. nga fshati Jazhincë i Tetovës dje ka denoncuar dhunë familjare nga bashkëshor
Në dy aksione sekuestrohen 143 kg marijuanë Në dy aksione të ndara të MPB-së policia një ditë më parë sekuestroi 143 kilogram marihuanë. Në aksionin e parë janë sek
Kapo Kapllani dhe Hekri përfundojnë vërtetë në burg (VIDEO) Të privuar nga liria, por jo nga e drejta për të pasur sado pak mundësi për t’u argëtuar. Ka qenë kjo arsyeja që Institu
Brenda kampeve të torturave, parazitëve dhe varreve në Korenë Veriore (VIDEO) Është e vështirë të imagjinohet ekzistenca e një të burgosuri në një kamp burgu në Korenë e Veriut. Të privuar nga us
KOMENT/ Shqiptarët, të privuarit e përhershëm nga ulja e çmimit në naftës Nga Emirjon Senja Çmimi i naftës do të vazhdojë të qendrojë në të njëjtat kuota minimale në tregjet ndërkombëtar
Lista Serbe mund ta ndajë Mitrovicën? Njohësi i çështjeve politike, Fadil Maloku tha se nëse qeveria e ardhshme e Kosovës varet nga votat e Listës Serbe, kjo
KMDLNJ: Falja e dy personave nga presidentja është qesharak KMDLNJ ka reaguar ashpër ndaj vendimit të presidentes Atifete Jahjaga, e cila me 17 shkurt në Ditën e Pavarësisë së Koso
Avokati i Popullit kritikon policinë, burgjet... Avokati i Popullit ka drejtuar një sërë kritikash në adresë të policisë, burgjeve dhe spitaleve psikiatrike, pasi siç po
ANALIZË: Shqiptarët të privuar nga iPhone 5 Një nga karakteristikat më pak të publikuara rreth iPhone 5 është përdorimi i kartës SIM Nano, që do të thotë se blerësi