999 rezultate për

privilegj

U largua Besa Shahini, ministrja e re e Arsimit zbulon si e mësoi për detyrën e re Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka treguar se si kryeministri Edi Rama e kishte thirrur në zyrë dhe i kishte propozuar të
"Të jesh shqiptar është privilegj", deklarata e papritur e këngëtares turke (FOTO LAJM) Simge Sagin është një ndër këngëtaret më të pëlqyera turke. Ajo e ka nisur karrierën e saj që në vitin 2000 dhe këngët e
Lamtumirë privilegjeve mbretërore: 8 lukse që Meghan & Harry s'i kanë më Meghan dhe Harry hoqën dorë zyrtarisht nga statusi mbretëror dhe një ndryshim i tillë shoqërohet padyshim me reduktim të
Neuer: Jemi të privilegjuar, duhet të pranojmë ulje page Kapiteni i Bayern Munich dhe Gjermanisë, Manuel Neuer ka theksuar se futbollistët e ditës moderne bëjnë pjesë në një gru
Solskjaer i kanëqur me lojtarët: Është privilegj Solskjaer ka vetëm fjalë të mira për futbollistët e tij pas fitores 2-0 në derbi kundër Manchester City. Derbi i Manc
Puthje dhe përqafime nga koleget, Ahmetaj i privilegjuari i ditës së djeshme (FOTO LAJM) Seanca e djeshme plenare u shoqërua me debate të forta për paketën anti-shpifje. Por, mes protestës, debateve dhe kritik
Risia në Kombëtare, Kamberi: Ka vetëm një komb, ja pse e zgjodha Shqipërinë! Florian Kamberi i tha po Shqipërisë. Emocionet nuk i fsheh dot, sidomos kur e di që ndeshja e parë ose e dytë e tij mund
Këta janë politikanët që nuk marrin paga, dhe kanë hequr dorë nga privilegjet e pushtetit Sekretari gjeneral i LSDM-së, Ljupco Nikollovski është mbështetës i shkurtimit të privilegjeve të cilat i kanë funskione
Konkursi për policë, privilegjohen turqit Policisë së Kosovës pritet së shpejti t’i shtohen pjesëtarët e rinj, të cilët aktualisht po kalojnë nëpër testime të ndr
Kritikoi Xhakën dhe Shaqirin, dorëheqje tek Zvicra Alex Miescher, Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Zviceriane të Futbollit, ka dhënë sot dorëheqjen nga posti i tij për
VMRO: Angjushev hesht për borxhin dhe privilegjet VMRO DPMNE-ja kërkoi përgjigje nga zv/kryeministri, Koço Angjushev nëse borxhet, që ai i ka në shumë prej 26 milionë eur
Fjalimi prekës i djalit të Sokol Barajt, shefit të policisë në '97 Djali i ish-drejtuesit të Policisë, ish-zv/ministër i Brendshëm Sokol Baraj ka folur sot pas dekoratës së “Artë të Shqip
Handanovic nuk mund ta fshehë lumturinë pas rinovimit me Interin Samir Handanoviç ka rinovuar kontratën e tij me Interin, deri në verën e vitit 2021 dhe nuk e ka fshehur lumturinë. Sllo
Këto këpucë janë më të shtrenjtat në botë, vetëm një femër ka privilegjin t’i ketë! (FOTO LAJM) Ndoshta dëshironi të dini sa kushtojnë? Disenjatorja Debbie Wingham është specializuar në prodhimin “e gjërave” më të sh
Privilegjet speciale të Neymarit bëjnë nervoz lojtarët e PSG-së Lajmin e publikon gazetat e njohur franceze La Parisien, që e lidh edhe me fakte. Privilegjet e tij përfshijnë dy fiz
"Pele i ri": Jam i lumtur për çfarë kam arritur por pres akoma nga vetja I quajturi "Pele i ri" ka folur sot për Marcan. Ai është shprehur mjaft i lumtur që ka arritur që në moshën 16-vjeça
Presidenti i UEFA-s: Ndihem i privilegjuar që vizitova Kosovën Sot mbërriti për vizitë zyrtare në FFK, presidenti i UEFA-s, Aleksander Çeferin, i shoqëruar nga zyrtarët e UEFA-s, Zora
Privilegjet e pasaportave diplomatike, nga Mjallkov tek funksionarët shqiptar Ish-drejtor i drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijalkov më shumë se dy vjet nuk është funksionar. Ai tani ë
City largon edhe Sagnan Pas largimit të portierit Caballero, Jesus Navasit dhe Gael Clichy, Manchester City ka vendosur të ndërpresë bashkëpunim
Bosch: Shqiptarët me 30% diskriminohen në Maqedoni, serbët me 5% privilegjohen në Kosovë Robert Bosch, ish-ambasadori i Holandës në Kosovë ka reaguar ndaj deklratave të Ivica Daçicit i cili akuzoi në mënyrë jo