999 rezultate për

privatesi

Mamaja e Stresit për videon ku i biri arrestohet nudo në hotel: Kemi gati padinë Mamaja e “Stresit”, këngëtarit të njohur Arkimed Lushaj, thotë se arrestimi i djalit të saj është një “hakmarrje 24 orës
Rrezikon burg për shkelje të privatësisë, Wanda Nara mohon gjithçka Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara rrezikon 4 muaj burg për publikimin e disa të dhënave personale në rrjetet soc
Holandë, të pajisesh me armë zjarri duhet të deklarosh racën dhe besimin… Qeveria holandeze po përballet me një stuhi protestash për shkak të planeve për të deklaruar edhe racën apo besimin feta
Fortesa e Napoleonit, aty ku presidentëve francezë iu shkelet privatësia Në historinë e saj të gjatë, Fortesa mesjetare Bregancon ka shërbyer si një kështjellë për të zmbrapsur piratët plaçkitë
E gjithë bota në tension për Sir Ferguson, familja kërkon ruajtjen e privatësisë Ferguson akoma nuk është shëruar, madje në gjendje kritike për jetën. Pas operacionit të kryer në tru për shkak të hemor
Filipinet hapin hetime mbi praktikat e Facebookut për privatësinë Facebookun e presin kokëçarje të reja pasi qeveria filipinase ka thënë se po heton gjigantin e medias sociale lidhur me
Aplikacioni që cënon privatësinë në WhatsApp Pas skandalit të Facebook për cënimin e privatësisë, tani WhatsApp mund të përballet me presion të njëjt. Ekspertët
Dyshimet mbi shkeljen e privatësisë ulin aksionet e Facebook në bursë Aksionet e Facebook kanë rënë ndjeshëm pasi rrjeti social përballet me pyetje nga politikanët amerikanë dhe britanikë rr
Dallojnë të dyshuarin brenda sekondave, Kina prezanton shpikjen e re për policinë (FOTO LAJM) Policia kineze ka filluar të përdorë syze dielli të teknologjisë së lartë që mund t'i ndihmojë ata të gjejnë të dyshuari
Për Dardanin të shtiesh me armë në ajër është privatësi Ministri i Diasporës, njëherësh zëvendëskryeministër i vendit, Dardan Gashi i cili para se më shumë se një muaji kishte
Mbulohet Bella Hadid (FOTO LAJM) Padyshim që ajo është një nga modelet më të vlerësuara dhe më të kërkuara të kohës. Bella Hadid ka realizuar sukses
Franca gjobit me 150 mijë euro "Facebook-un" për shkelje të privatësisë Gjigandi i rrjeteve sociale, “Facebook” u gjobit me 150 mijë euro nga Agjencia franceze për Mbrojtjen e të Dhënave dhe p
Adelina Berisha revoltohet me gazetarët: Mos prekni privatësinë time! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Kosova Adelina Berisha është përfolur se është në një lidhej të re. Ditën e djeshme në emisi
Shefi i FBI-së: Privatësia absolute nuk ekziston “Nuk ekziston privatësia absolute në Amerikë”, kështu ka deklaruar drejtori i FBI, James Comey, pas zbulimit të një seri
Rrëfehet Viola Spiro: Dua privatësinë, i dashuri nuk është personazh (FOTO LAJM) Bukuroshja Viola Spiro për një kohë të gjatë ka qënë në qëndër të vëmëndjes për shkak të romancave të saj. Ndonëse ë
Dënohet në SHBA pirati që kishte sulmuar llogaritë e 600 personave Një gjykatë në Pensilvani ka dënuar me 18 muaj burg Ryan Collins, të njohur ndryshe si djalin që ka ndërhyrë në privatës
Edward Snowden "Mos e përdorni Allo, shkel privatësinë tuaj" Edward Snowden reagoi menjëherë pas daljes së aplikacionit Allo nga Google , duke thënë se ai nuk ishte gjë tjetër veç s
Kujdes! Whatsapp ndryshon termat dhe kushtet e tij të privatësisë Themeluesi i Whatsapp Jan Koum, që në krijimet e tij në vitin 2009 nuk shiste reklama si dhe kishte shpjeguar ndërmjet n
Austri/ 18 vjeçarja padit prindërit e saj për cënim të privatësisë Një 18 vjeçare nga Austria ka paditur prindërit e saj pasi sipas saj ato kishin shpërndarë fotografi nga fëmijëria në Fa
Zhvillimet më të reja në mbledhjen e sotme të Kuvendit të Maqedonisë Në mbledhjen e ditës së sotme të Kuvendit të Maqedonisë, ku LSDM-ja nuk merr pjesë, përveç propozimeve për plotësimin e