999 rezultate për

private

Zgjidhni dy elemente dhe zbuloni detaje në lidhje me privatësinë tuaj Ky test do t’ju ndihmojë të kuptoni jetën, të identifikoni problemet dhe të gjeni një mënyrë për t’i zgjidhur ato. Cila
Mundësi i njohur John Cena i jep fund beqarisë, martohet në ceremoninë private (FOTO LAJM) Mundësi i njohur John Cena ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me bukuroshen Shay Shariatzadeh në Tampa të Floridës
Naftëtarët përplasen me policinë private, futen me forcë në uzinë Sërish tensione në protestën e naftëtarëve të Ballshit para uzinës, të cilët u futën me forcë brenda ambienteve. Ata
Mos mendoni kurrë të merrni fustanin e nusërisë online, kjo vajzë e pësoi keq (FOTO LAJM) Tashmë është kthyer në një trend të bërit pazar në rrjetet sociale. Mirëpo nuk janë të pakta rastet kur përdorues të
Plot buzëqeshje dhe lumturi, Arbana ndan momentet private me të gjithë (FOTO LAJM) Në javët e fundit të pritjes së ëmbël, moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka ndarë një moment plot dashuri me djalin e
Luana Vjollca flet për planet e së ardhmes: Dasmë tradicionale apo private? (VIDEO) Tani të ftuarit e "Shiko Kush Luan" nuk do t'i shihni vetëm në ekran, por Luana ka vendour "t'i shfrytëzojë" edhe për ka
Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron: Dikush ju ka vënë në shënjestër Dashi Nje ceshtje ligjore e nje gabimi te se kaluares kryesisht do ju dali përpara. Nese jeni femer akoma me kujdes d
Qeveria tërhiqet nga burgjet private: Nuk pati interes dhe modelet jashtë dështuan 6 vite më vonë, nga ligji i miratuar në 2014, qeveria shqiptare ka hequr dorë nga mundësia e hapjes së burgjeve private
Nëna e dy fëmijëve humb jetën në klinikën private, mjekët lihen të lirë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një 39 vjeçare ka humbur jetën në një klinikë private pasi kishte shkuar të
YouTube mund të dënohet 2.7 miliardë euro për shkelje të privatësisë së fëmijëve YouTube po përballet me një betejë të rëndësishme ligjore pasi po pretendohet se shkeli privatësinë e fëmijëve, duke shi
"The Telegraph": Njihni ushtrinë private të Erdoganit Nga Colin Freeman, The Telegraph Një nga njerëzit më të afërt i besuar i Presidentit të Turqisë, Rexhep Tajip
8 vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" në momente private me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja e famshme, Katie Holmes, duket se po e shijon në maksimum lidhjen e saj më të re. Mediat e huaja shkruajnë se 41
I vinte "gjoba" subjekteve private, arrestohet inspektori i Drejtorisë së Tatimeve Një inspektor i Drejtorisë së Hetimit Tatimor në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve është vënë në pranga nga Policia.
E lidhur me juristin? Nevina Shtylla sqaron njëherë e mirë situatën Në korrik të vitit 2019 u zbulua lidhja e moderatores Nevina Shtylla me juristin Arbër Myftari, një djalë shumë simpatik
Si rrallëherë, Soni Malaj ndan foton e ëmbël krah partnerit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj, ka qenë gjithmonë mjaft e rezervuar për jetën e saj private. Soni i përdor kryesish
Si rrallëherë, Adelina Tahiri publikon foto private me bashkëshortin milioner (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare e njëkohësisht më të dashur, por që kohët e fundi
E BUJSHME/ Zbulohet biseda private me klubin tjetër, Ronaldo largohet nga Juventusi? Juventusi u skualifikua nga Liga e Kampioneve, por megjithatë Kristiano Ronaldo është në Lisbonë ku do të zhvillohet edh
Sërish?! Pasi u kap mat në një pikë karburanti me Jessica Kadiun, reagon Robert Berisha Robert Berisha ka mohuar të jetë aktualisht në një lidhje me bukuroshen Jessica Kadiu. Në një intervistë për Revistën
Avionë privatë e jahte luksoze, fëmijët e pasur rusë që "pushtojnë" Britaninë (FOTO LAJM) Në vitet nëntëdhjetë, shumë biznesme të pasur rusë u zhvendosën në Mbretërinë e Bashkuar duke investuar pasurinë e tyre
Gratë e futbollistëve nëpër jahte, Messi dhe partnerja kapen në momente private (FOTO LAJM) Lionel Messi është fotografuar me partneren e tij mbresëlënëse, Antonela Roccuzzo, gjatë pushimeve që ata po kalojnë me