999 rezultate për

privat

Arsimi i lartë dhe cilësitë e zgjedhjes së duhur nga Erion Muça - Në prag të fillimit të vitit të ri akademik dhe në nisje të raundit të tretë e të fundit të përzgjedh
"Do isha në avion privat", Einxhel sqaron njëherë e mirë largimin nga Top Channel (FOTO LAJM) Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezo
Në festën private të ditëlindjes, Bella Hadid fton edhe kunatën Dua Lipa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë q
Si rrallëherë Rudina flet për jetën private: Sakrifica e bashkëshortit për vajzën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, gjatë transmetimit të emisionit të saj të pasdites, moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar dhe një info
Ndryshime në Kodin Penal: Burg për ndotësit, ndërhyrjen në jetën private dhe braktisjen e kafshëve Janë botuar sot në Fletoren Zyrtare ndryshimet dhe shtesat në Kodin Penal të Republikës së Shqipërisë, të cilat do të hy
"S'keni parë gjë akoma", aktorët e Kalifornia me shofer privat (VIDEO) Shumë shpejt në televizionin Klan pritet të nisë spektakli i humorit i ndryshuar tanimë në kast, por edhe në idenë e tij
Spitali privat përfshihet nga flakët, humbin jetën 9 persona (VIDEO) Të paktën 9 persona humbën jetën pasi një spital u përfshi nga flakët në Brazil, bëjnë të ditur mediat vendase. Pacie
INTERVISTA/ Rike Roçi tregon shanset e kombëtares dhe "fiksimin" e saj tek Milani (FOTO LAJM) Rike Roci njihet si një nga bukuroshet shqipatre e cila u bë e famshme nëpërmjet shtëpisë më të madhe në Shqipëri, "Big
Pu-Pu-Pu! Fuga ironizon keq PPP-të e Ramës Akademiku Artan Fuga ironizon PPP-të e kryeministrit Rama përmes një postimi në Facebook. Edhe pse erdhi në pushtet si n
E kritikuan për jetën private, ylli i Manchester United bojkoton mediat Victor Lindelof është duke refuzuar të flasë për mediet suedeze. Mbrojtësi i Manchester Unitedit, është i zemëruar me
Angela Merkelit i bie peshqiri, e imagjinoni dot si duket kancelarja (FOTO LAJM) Nuk dihet shumë për jetën private të Angela Merkel dhe ajo nuk ekspozon gjithçka për publikun. Ajo udhëheq një jetë s
Angela Martini kthehet në Shqipëri me avion privat, cilat janë planet e modeles (FOTO LAJM) Angela Martini është modelja e famshme me origjinë nga Shqipëria e cila po korr sukseset e punës së saj në SHBA. Mode
Lul Berisha i hyn biznesit të karburanteve Lulzim Berisha, i konsideruar nga Prokuroria Shqiptare dikur si kreu i bandës së Durrësit, ka hedhur pas krahëve të kalu
Konsiderohet këngëtarja mëe pasur, si po e shpenzon pasurinë Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna është cilësuar si muzikantja më e pasur e femrave nga Forbes, dhe e tejkalon vetë Mbretëreshën e Popit, Madonna.
E RËNDË/ Rrëzohet helikopteri privat në Greqi Një ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e sotme Greqinë pasi mediat vendase raportojnë se një helikopter ka shpërthyer
Arsyje e fortë, pse duhet ta mbani të fshehur jetën tuaj private Kjo është një këshillë që çdo person duhet ta marrë gjithnjë për të ruajtur shëndetin mendor: mbajeni jetën tuaj private
Facebook pranon se ka dëgjuar zërin tonë Microsoft, Google, Apple dhe Amazon kanë pranuar të gjithë javët e fundit se kanë dëgjuar zërin tuaj, qoftë nga asistent
I tradhëtuan postimet! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar (FOTO LAJM) Ai është përfolur shumë për jetën e tij private dhe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave! Dhe ndonëse është mundu
Nuk i del një Instagram, Lori Hoxha ka një profil privat dhe e tha padashje (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka publikuar sot dy foto super seksi në profilin e saj në Instagram! Vetëm se kujdes kur ta shihni, pasi n
"Nxitoni, të marrim më shumë vota", dalin bisedat private të Rilindasve për zgjedhjet e 30 Qershorit (FOTO LAJM) Debati i zgjedhjeve të 30 qershorit vazhdon ende dhe sot, teksa fituesit e rinj po betohen si kreytarë të bashkive përka