999 rezultate për

prius

Toyota tërheq një milion mjete nga tregu, ja pse Toyota Motor Corp tha të mërkurën se planifikoi të tërheqë rreth një milion automjete, duke përfshirë modelin e vet Priu
Dizajni më i ri i Toyota Aqua X-Urban (VIDEO) Prodhuesi japonez Toyota pas promovimit në Panairin e automobilave në Los të modelit Prius C me motor hibrid, tashmë i k
Toyota tërheq 1.9 milion makina Prius nga tregu Toyota tërheq 1.9 milion makina Prius të shitura në të gjithë botën. Shkak është bërë një problemi në programimin e sist
Kërkesa për makina të vogla po ndryshon industrinë Ndërsa industria amerikane e makinave po del nga një prej periudhave më të vështira për sa i përket shitjeve, fabrikat v
Prius, makina më e shitur e vitit (VIDEO) Prius, makina me gaz dhe elektrike e Toyota është modeli më i shitur i vitit 2011-të. Kompania japoneze e prodhimit të m
Aksidenti më i kushtueshëm në botë për makina (VIDEO) Pronarët e 13 makinave sportive dhe një shofer i Toyota Prius ishin gati në të qarë pas një aksidenti në autostradë. Llo