999 rezultate për

pritur

10 ditë pasi u bë nënë për herë të dytë, Sara bën gjestin e papritur (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të dytë të një vogëlushi që e pagëzuan me emrin Roman. Pas London
Rita Ora ndryshon papritur look, këngëtarja bëhet brune (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur xhirimet për filmin e saj të ri “Oliver” dhe për këtë shkak ka vendosur të ndryshojë ‘look’ tërësisht.
Lista e personave "Non Grata", zv.ambasadorja e SHBA-ve vizitë të papritur në Prokurori E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë, Leyla Moses Ones ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Prokurorisë së
Deklaratë e papritur nga Bushati, njofton sa mund të zgjasë hapja e negociatave për Shqipërinë Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka paralajmëruar se hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut mu
Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit Katër ditë pas shoqërimit dhe mbajtjes së tyre në qelitë e Komisariatit nr 6 në kryeqytet, janë liruar trebabnorët e Una
Krejt papritur: Mariza Ikonomi i bën thirrje LIVE Capital T Mariza Ikonomi ka kohë që i mungon tregut muzikor. Artistja e dashur për publikun ka bërë një periudhë heshtjeje, por me
E papritur, ndërron jetë aktori i “Home Alone” (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan B
Moderatorja e njohur largohet papritur nga “E Diell” Sezoni i ri i “E diell” e gjeti Einxhel Shkirën moderatore të rubrikës “Beauty”, ku garojnë 8 parukierë dhe 8 artistë gr
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
Do t’i shkoj në seli/ Basha për Ramën: Nuk është i mirëpritur! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka komentuar deklaratën e kryeministrit Rama, i cili tha se do të shkonte
E papritur! Salzburg barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në 'Anfield'. Salzburg ka arritur te barazoje rezultatin përballë vendasve që në 35
Muriqi flet pas derbit me Galatasaray-n: Te Fenerbahce u transferova për një arsye të veçantë Vedat Muriqi mbrëmë zhvilloi derbin e parë të Stambollit me fanellën e Fenerbahces kundër rivalit Galatasaray. "Gladi
Shtyhet derbi i kryeqytetit, FSHF jep njoftimin e papritur FSHF ka njoftuar mbrëmjen e sotme, se derbi i së dielës, mes Tiranës dhe Partizanit do të luhet në mbrëmje, në orën 19:0
E papritur! Zbulohet lidhja e fshehtë e Brad Pitt me bukuroshen bjonde (FOTO LAJM) Prej kohësh në media përflitet se aktori i njohur Brad Pitt është duke dalë me një femër bjonde, identiteti i së cilës u
E papritur, aktori i njohur ndërron jetë në moshën 50-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i njohur Aron Eisenberg ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur ditën e djeshme. Lajmin e ndarjes nga jeta e ka
Fero i anullon të gjitha koncertet, çfarë ndodhi papritur me reperin (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero është kthyer në një ndër reperët më të komentuar në media. Vetëm para pak kohësh ai u largua nga ‘O
Dekalarata e papritur e Oriola Marashit: Më frymëzon Edi Rama (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij.
I mori të atit Ferrarin 300 mijë euro për të dalë me të dashurën, të riut i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Djali shkatërron makinën 300 mijë euro të të atit. Ka ndodhur në Itali. Ferrari 812 i Lauro Buoro, një ndër themelues
Moti ndryshon papritur, kështu pritet të jetë koha nesër Dita e nesërme do të sjellë rrebeshe shiu në të gjithë territorin si dhe ulje të temperaturave në të dyja ekstremet.
Presidenti bën deklaratën e papritur: Qëlloni zyrtarët e korruptuar, nuk do përfundoni në burg Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka ftuar qytetarët të qëllojnë me armë çdo