999 rezultate për

pritjet

Zidane pas ndeshjes i lumtur me fitoren dhe falenderon Navasin për pritjet (VIDEO) Zinedine Zidane është paraqitur në konferencë për shtyp pas fitores së ekipit të tij me rezultat 1-4 sot ndaj Valencias
10 pritjet më të bukura të muajit dhjetor në La Liga (VIDEO) La Liga ka publikuar 10 pritjet më të mira të dhjetorit, teksa kanë kaluar 17 xhiro në Spanjë. Pushimet dimërore ka p
Pritjet e qytetarëve nga zgjedhjet lokale Në një anketë të zhvilluar nga Rel, qytetarët, të cilët e kanë shfrytëzuar të drejtën votës në komunat e Shkupit nga kry
Kështu Harry Kane pas ndeshjes e uroi Navasin për pritjet e tij (VIDEO) Keylor Navas ishte fantastik mbrëmë ndaj Tottenhamit me disa pritje fantastike sidomos ndaj superlojtarit Harry Kane.
Rikthehen rradhët e gjata në Merdare, pritje deri në 5 orë Janë rikthyer rradhët e gjata në Merdare. Sot pritjet ishin deri në pesë orë. Nga pala kosovare puna kryhej me per
Kolonë e madhe në Merdare, pritjet deri në tre orë Mëngjesin e sotëm janë krijuar kolona të mëdha të automjeteve në Pikën e Kalimit Kufitar në Merdare. Më shumë se një
Librat që duhet me patjetër ti merrni me vete këto pushime Idetë dhe kuptimet në disa libra janë aq të përjetshëm sa që ia vlen të ktheheni për t'i lexuar ato çdo herë pas here. N
Strakosha ndaj Romës ka bërë një ndër pritjet më të bukura të javës (VIDEO) Portieri i Lazios, Thomas Strakosha në derbin e fundjavës së shkuar ndaj Romës ka bërë një paraqitje fantastike, duke sh
Analistët serbë: Asociacioni nuk do të përmbushë pritjet e serbëve Analistët serbë kanë vlerësuar se Asociacioni i Komunave me Shumicë Serbe në Kosovë nuk do t’i përmbushë pritjet e serbë
Oblak portieri më i mirë në botë? Ja 3 pritjet që po çmendin të gjithë (VIDEO) Atletico mbrëmë siguroi një biletë për çerekfinalen e Champions League pasi barazoi 0-0 në ndeshjen e kthimit ndaj Lever
Mijëra shqiptarë të Kosovës bllokohen në kufirin Kroaci-Serbi Mijëra shqiptarë të Kosovës janë bllokuar në vendkalimin kufitar Kroaci-Serbi Lipovac-Batrovci. Shumë shqiptarë, qyt
Përfundon pjesa e parë, Kosova e pamposhtur (VIDEO) Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e ndeshjes Turqi-Kosovë. Ishin vendasit që dominuan gjatë kësaj pjese, por në fus
Memushaj sa i pafat! Ja dy pritjet fantastike të Donnarumës (VIDEO) Milani ka fituar ndaj Pescaras me rezultatin 1-0. Goli i vetëm në këtë takim erdhi nga Giancomo Bonaventura, por më i mi
Ahmeti takon zyrtarin gjerman: Zgjedhjet duhet të mbahen më 24 prill (FOTO LAJM) Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është takuar me Michael Roth, Ministër Shteti në Ministrinë e Jashtme gjermane si dhe Ambasa
Sërish rradhë të gjata në Merdarë dhe te Dheu i Bardhë Në pikat kufitare në Merdarë e tek Dheu i Bardhë sërish janë krijuar kolona të gjata të makinave të mërgimtarëve të cilë
"Kur vinin të gjithë të buzëqeshur në pritjet e Berishës" (FOTO LAJM) Pritja e Ramës me gazetarët pati një jehonë të madhe dhe këtë gjë e kanë shfrytëzuar mjaft mirë pala kundërshtare. N
Debat me sektorin civil, "Pritjet, Sfidat dhe Hapat e Ardhshme në Eurointegrime" Para shpalljes së Raportit të këtij viti nga ana e Komisionit Evropian Strategjia për zgjerim dhe Raporti i progresit pë
Vazhdojnë rradhët e gjata në kufirin Kosovë-Serbi Vazhdojnë pritjet e gjata dhe kolonat e makinave në pikat kufitare Kosovë-Serbi. Në orën 10:30 në Merdare (Podujevë) në
Rradhë në Merdarë dhe Dheu i Bardhë, qytetarët digjen në diell Policia e Kosovës ka njoftuar se në pikëkalimet kufitare të Merdares dhe Dheut të Bardhë, që lidhin Republikën e Kosovës
Berisha, një ndër tre pritjet më të bukura të javës (VIDEO) Serie A kurorëzon Etrit Berishën si një nga portierët më të mirë të javës së 30. Gardiani i Kombëtares Shqiptare që dhur