999 rezultate për

pritje

Në pritje të fëmijës së parë, martohen çifti i njohur i Show Bizz-it (FOTO LAJM) Çifti i njohur i showbizit, Nick Kroll dhe Lily Kwong kanë kurorizuar dashurinë. Lajmin e ka dhënë aktori 42-vjeçar p
Në pritje të ëmbël, Elita Rudi tregon rezultatin e testit të Covid-19 (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur, Elita Rudi ka bërë së fundmi testin për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes
Gjirokastra zonë e kuqe, qytetarët prej ditësh në pritje të përgjigjeve të testit Ndonëse Gjirokastra është shndërruar në një zonë të nxehtë të përhapjes së Covid, vonesa e përgjigjeve të testimeve vijo
Në pritje të ëmbël, Emma Roberts: Mjekët më thanë se s'do bëja kurrë fëmijë (FOTO LAJM) Emma Roberts ka folur së fundmi rreth shtatzanisë. Në një intervistë për Cosmopolitan, aktorja ka rrëfyer sesi iu desh t
Në pritje të rezultatit të tamponit, Kukësi në ankth për Gegën Kukësi mban në ankth për trajnerin Skënder Gega. Skuadra verilindore është paraqitur sot në duelin e Kupës kundër Bes
Në pritje të bebushit të dytë, Elita Rudi e "çmendur" pas këtij ushqimi (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë. Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të
Në pritje të ëmbël? Flet për herë të parë partnerja e Justin Bieber (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey Bieber, janë në çdo moment në qendër të vëmendjes dhe
Në pritje të ëmbël, Chiara Ferragni pozon topless para 21 milion ndjekësve (FOTO LAJM) Blogerja italiane Chiara Ferragni ka publikuar vazhdimisht pamje që nga momenti, kur bëri të ditur shtatzëninë. Ajo d
Barku i sheshtë në muajin e pestë të shtatzënisë, Afërdita publikon ekon (FOTO LAJM) Këngëtarja Afërdita Dreshaj po futet në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet mama për herë
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM) Një ditë më parë modelja Emily Ratajkoski zbuloi se është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Sebastian
Emily Ratajkowski në pritje të ëmbël, zbulon "frikën" e saj lidhur me foshnjen (VIDEO) Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka njoftuar shtatzëninë e saj me anë të një artikulli të botuar në internet nga Vogue
Pogradecari Zguro e mbyll me Tuslan, në pritje të ofertave Vangjel Zguro, pogradecari që ka luajtur me shumë skuadra në elitën e vendit tonë, por edhe në Kategorinë e Parë, me Pog
Në pritje të ëmbël, Chiara Ferragni publikon foton e vajzës në barkun e saj (FOTO LAJM) Blogerja italiane Chiara Ferragni ka publikuar vazhdimisht pamje që nga momenti, kur bëri të ditur shtatzëninë. Vihen
Në pritje të ëmbël, Afërdita pozon nga plazhi dhe të gjithë u habitën me format (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj zbuloi disa ditë më parë përmes një videoje se ajo dhe partneri i saj, Jakub Kindl bëhen prindër për he
Pritjes i erdhi fundi, vjen në jetë Dielli i Arbanës dhe Eduartit (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë prindër. Pak minuta më parë regjisori ka ndarë në Instagram një foto teksa
3 orë pritje, shpërthen masa e eksplozivit në Vlorë Pas 3 orësh pritje, ka shpërthyer masa eksplozive e zbuluar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burimet pranë vendngjarjes bëj
Në pritje të ëmbël, blogerja shqiptare merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Emri i blogeres shqiptare, Sara Karaj, është jo pak i njohur për publikun shqiptar. Në maj të këtij viti, ajo mori vë
Në pritje të ëmbël, djali i Chiara Ferragni zbulon gjininë e bebit (VIDEO) Pak kohë më parë, Chiara Ferragni dhe Fedez zbuluan se do të bëhen prindër për herë të dytë. Në mediat italiane u tha se
U martua papritur, Mimoza e "Big Brother" në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM) Sot në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother”, Mimoza Krasniqi i dha fun
Kosova niset drejt Shkupit, pritje madhështore në pikën kufitare (FOTO LAJM) Kombëtarja e Kosovës ka udhëtuar drejt Shkupit ku të enjten e zhvillon ndeshjen kryesore të saj kundër Maqedonisë së Ver