999 rezultate për

pritja

Merr fund pritja e ëmbël, Nicki Minaj bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Reperja e njohur 37-vjeçare, Nicki Minaj, është bërë sot nënë për herë të parë! Burime ekskluzive për “Daily Mail” ka
Çfarë ju acaron më shumë në varësi të shenjës së horoskopit E keni vënë re se sa ndryshe reagojnë njerëzit ndaj situatave të njëjta? Kjo ndodh për shkak se çdo shenjë astrologjike
Merr fund pritja, kur do dalë sezoni i fundit i "La Casa De Papel" “La Casa De Papel” do të kthehet me sezonin e pestë dhe të fundit në platformën Netflix. Pas pezullimit të xhirimeve si
INTERVISTA/ Rrëfehet Gjimshiti: Atalanta i tha të gjejë klub të ri, përballja me yjet e futbollit dhe pritja për t’u bërë baba E nisi karrierën si talent i madh në Zvicër te Zurichu ku kaloi të gjitha grupmoshat dhe luajti për katër vite me ekipin
Merr fund pritja, Wenger të kombëtarja e madhe? Arsene Wenger është ofruar për zëvendësimin e Ronald Koeman në postin e selektorit të Holandës. Ronald Koeman së shpe
Pritja mori fund në Kakavijë, Rama ka një mesazh për të gjithë Mbrëmë vonë makthi i shqipëtarë që prej ditësh prisnin në pikën kufitare të Kakavijës për të kaluar në tokën greke mori
Manchester City tregon respekt, bën korridorin e nderit për Liverpool (VIDEO) Përpara fillimit të takimit, lojtarët e Manchester Cityt janë rreshtuar për t’i bërë korridorin e nderit kampionëve të r
Takimi me Mustafën, reagon Rama: I nderuar nga mikpritja e tij Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama edhe pak orë do të qëndroj në Kosovë, ku po përmbyll vizitën e tij dy ditore. Dje
Rama lodhet nga pritja e paralajmëron Bashën: E votojmë edhe vetë reformën! Depolitizimi i administratës dhe futja e teknologjisë në zgjedhje janë dy temat e nxehta ku palët pavarësisht negociatav
ZYRTARE/ Merr fund pritja e gjatë, ja kur fillon Premier League Premier Liga angleze pritet t’i japë fund pezullimit afro 3 mujor të futbollit. Gazetari i Telegraph, Xhon Persi,
ZYRTARE: Merr fund pritja e gjatë, Bundesliga fillon më 15 maj Tashmë është zyrtare, Bundesliga fillon më 15 maj. Pas vendimit të qeverisë gjermane për rikthimin e futbollit pas gj
Merr fund pritja, Milani dhe Interi me stadium të ri Dy skuadrat e Milanos Interi dhe Milani janë një hap larg marrëveshjes për stadiumin e ri. Mitiku "San Siro" me shumë
ZYRTARE/ Pritja merr fund, sulmuesi i kombëtares prezantohet te Juventusi Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Giacomo Vrioni ka konkretizuar në firmë bisedimet me Juventusin. 21-vjeçari ka pozua
E gjetëm çfarë ju acaron më shumë? Sigurisht nuk kemi nga ta dimë ndryshe, nëse nuk analizojmë shenjën tuaj të horoskopit. Dashi: Pritja. Çdo gjë që ka
Merr fund pritja, Partizani bëhet me trajner të ri (FOTO LAJM) Adolfo Sormani do të jetë trajneri i ri i Partizanit. Burime bëjnë me dije se menaxheri i trajnerit ka pasur një taki
Pritja e vitit vjen nga Championsi (VIDEO) Atalanta fitoi 0-3 ndaj Shakhtarit në transfertë duke u kualifikuar kështu në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kamp
Vazhdon pritja, Vetëvendosja dhe LDK-ja nga nesër takime të çdoditshme (VIDEO) As sonte nuk është nënshkruar marrëveshja për bashkëqeverisje mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së. Anëtari i kryesis
Mikëpritja e Kosovës, dy yjet e Anglisë kanë disa fjalë speciale (FOTO LAJM) Ben Chilwell së bashku me Harry Meguire janë larguar me përshtypjet më të mira nga Kosova. Tifozët dardanë i ofruan l
Kjo është mikpritja që iu bë Alvin Berishës nga fqinjët: Mirë se erdhe kampion! Mëngjesin e së premtes Alvin Berisha mbërriti në aeroportin e Fiumicino të Romës ku e priste babai dhe 2 motrat. Pa
Merr fund pritja: Ja kur do të shpallet rezultati përfundimtar i zgjedhjeve të 6 tetorit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet që nesër të procedojë me certifikimin e rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve pa