999 rezultate për

priteni

Byrek ose pite me mish pa petë Byreku ose pitja, të gatuar kështu, janë shumë të shijshëm, por ajo që është e dhe më e rëndësishme, gatuhen shumë lehtë
Lajm për ju që mendoni se S8 është smartphoni më i mirë, mirëpriteni Note 8 Galaxy Note8 do të dalë në fund të shtatorit me çmim prej € 999, 6GB RAM dhe kamera dyfishtë. Një nga pajisjet më të
Kokteji me lëngun e kungullit që të bën të lumtur! Kungulli i verdhë është protagonisti i stinës së vjeshtës dhe i fillimit të dimrit! Thuajse të gjitha recetat vërtiten r
Lëngu i kungullit që të bën të lumtur! Kungulli i verdhë është protagonisti i stinës së vjeshtës dhe i fillimit të dimrit! Thuajse të gjitha recetat vërtit
Zgjedhjet e brendshme, Krasniqi: Priteni Limajn, ose ikëm! Sekretari i Partisë Demokratike të Kosovës Jakup Krasniqi, ka kërkuar nga kreu i kësaj partie Hashim Thaçi, që të shtyjë