999 rezultate për

pritej

Siç pritej, Thaçi përfaqëson Kosovën në samitin e Sofjes Gjatë këtij muaji Bullgaria e cila mban Presidencën e Këshillit të BE-së do të pres udhëheqësit e 27 vendeve të BE-së dh
Ndjekësi i komenton Zajminës, por përgjigjia e saj nuk pritej (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është duke e shijuar ndjesinë e të bërit nënë. Në fund të janarit ajo solli në jetë fëmijën e saj të par
Nuk pritej! Ermal Meta vendos të tërhiqet! Ermal Meta arriti të marrë çmimin më të madh të muzikës italiane duke fituar në Sanremo. Ai u largua kur ishte 13 vjeç n
Ndodh ajo që nuk pritej, portieri shënon gol nga 80 metra (VIDEO) Klubi i Jena i ka pasur gjithmonë histori për t'u mbajtur mend . Për këtë arsye pasioni për ekipin Carl Zeiss Jena nuk ë
Tek për tek me portierin, nuk pritej ajo që bën Morata (VIDEO) Një tjetër ndeshje pa gol për Alvaro Moratan. Sulmuesi i Chelseat dështoi të shënojë gol në fitoren e kësaj të fundit 2
Ajo që pritej ndodh, Reali i drejtohet Milanit meofertë për Donnarumman Gianluigi Donnarummado të ndikohet shumë nga fakti që ekipi i tij nuk merr pjesë në Champions League. "Calciomercato.
Dëshironte në ndëshkohej me karton të verdhë, por arbitri bën atë që nuk pritej (VIDEO) Mbrojtësi i skuadrës uruguajane Defensor Sporting, German Riveri, donte që të ndëshkohej me patjetër me një karton të ve
Nuk pritej, Buffon largohet nga Juventusi dhe shkon shumë larg Gianluigi Buffon pritet të largohet nga Juventusi për t'a vijuar karrierën në një kontinent tjetër. Boca Juniors ka v
Milan dhe Napoli qarkullojnë në fushë, 90 minuta përgjumje në San Siro (VIDEO) Pritej te kishe spektakël, nuk dha. Pritej të dhuronte gola, nuk pati. Një 90 minutësh për të harxhuar energji rezu
Nuk pritej, regjimi i Asad shkatërroi 13 raketa të SHBA-së në ajër? (VIDEO) Televizioni shtetëror sirian ka njoftuar se forcat e regjimit të Asadit kanë mundur të shkatërrojnë në ajër 13 raketa të
Nuk pritej, Trump tërhiqet nga bombardimi i Asadit? (FOTO LAJM) Ndërkohë që bota po mban frymën në pritje të një sulmi me raketa të SHBA-ve gjatë këtyre ditëve në Siri, Presidenti Trum
Nuk pritej, zbulohet detaji i rendësishëm nga sulmi izraelit në Siri (VIDEO) Sulmi i Izraelit ndaj një baze ushtarake në Siri që ishte vënë në dispozicion të Iranit dhe forcave paramilitare shiite
Album me Justin Bieber e J Balvin, Elvana Gjata plas bombën kur nuk pritej (FOTO LAJM) Pas shkëputjes nga Flori Mumajesi dhe grupi i tij, Elvana Gjata ka bërë hapa të mëdhenj, si në muzikën në Shqipëri me al
Ledion Liço e quan “katunare e lumtur”, reagimi i moderatores nuk pritej (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë vipat tanë janë bërë nostalgjik duke publikuar foto nga fëmijëria. Një ndër to ka qënë moderatorj
Nuk pritej, Buffon zhgënjen tifozët e Juventusit 300 ditë pas finales së Cardiffit, Buffon e ka të qartë se Real Madrid është mi i mirë se juventusi. “E di, e di, e d
I dha besën, dalin fotot kur Thaçi pritej si Pasha nga Sulltani (FOTO LAJM) Presidneti i Kosovës, Hashim Thaçi kishte vizituar Turqinë në vjeshtën e vitit të kaluar aty ia kishte dhënë besën dikta
Neymar u plas shpirtin tifozëve, ata vuajnë mungesën e tij por ai feston pushimet (VIDEO) Spekullimet për transferimin tek Reali nga njëra anë, eleminimi nga Championsi nga ana tjetër dhe dëmtimi i Neymarit nga
Zhgënjen Noizy, nuk bëri suprizën që pritej për Oriolën (FOTO LAJM) Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e
Lori Hoxha publikon foton, fansat vënë re detajin që nuk pritej (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha duket se po i shijon pafund ditët e pushimeve të saj ekzotike. Ajo shpesh poston
Këngëtarja shqiptare bën gjestin që nuk pritej, i kthen fansit të pasmet Anxhela Peristeri është ndër këngëtaret shqiptare më të rezervuara përsa i përket jetës private. Por, sot në “Xing m