999 rezultate për

priste

"Më shembën vetëbesimin", modelja e masave të mëdha tronditet pasi i refuzohet hyrja në club (FOTO LAJM) Një modele veshjesh ‘e masave të mëdha’ mbeti e tronditur pasi iu ndalua hyrja në një ‘club’ nate sepse ishte “tepër e m
Emigranti i fali veshkën por fati u tregua mizor, ndërron jetë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Nuk ia doli dot. Fati u tregua i pamëshirshëm me vajzën 19-vjeçare, nga Kosova. Me qindra qytetarë mblodhën paratë që
Kujt kompanie i "beson" jetën, Putin do të vaksinohet kundër COVID-19 Presidenti i Rusisë Vladimir Putin pritet të vaksinohet me Sputnik V për koronavirusin. "Ai tha se do të vaksinohet,
Askush nuk e priste! Vajza që i rrëmbeu e para puthjen Saimirit, eleminohet nga sfida Mbrëmjen e sotme rregullat në “Love Story” ndryshuan dhe Saimirit iu desh të eliminonte vetëm një vajzë nga spektakli i
Nuk e bindi as takimi "hot", Saimiri eleminon vajzën që nuk e priste askush (FOTO LAJM) Kaloi një takim mjaft të nxehtë në dhomën e masazhit me Enxhin, madje edhe u surprizua nga ajo në skenën e kërcimit, por
"Doli të priste një mik nga Anglia", babai i Xhuljo Prelës rrëfen detajet para vrasjes Babai i Xhuljano Prelës, efektiv i Policisë i cili u ekzekutua ditën e sotme në makinën e tij mohon që djali i tij të ki
Nuk e priste të ulej në fron, jeta e Mbretëreshës Elizabetë Mbretëresha Elizabetë e Anglisë, në historinë e monarkisë angleze, ajo ka mbajtur fronin më gjatë se kushdo tjetër. Ajo
Trump përfshihet në skandal seksual, ish-modelja e akuzon për abuzim (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është bërë pjesë e një skandali seksual. Ish-modelja Amy D
E rëndë, ndërron jetë punonjësi i Bashkisë teksa po priste një pemë Ka humbur jetën punonjësi i Bashkisë së Beratit teksa ishte në vendin e punës. Ngjarja e rëndë është regjistruar në
Humb jetën një person në spitalin e Vushtrrisë, po priste rezultatin për COVID-19 Një pacient që e kishte bërë testin për COVID-19 dhe po priste rezultatin, ka vdekur mbrëmë në spitalin e Vushtrrisë.
Ky është i rrezikshmi i Rrëshenit që po priste hapjen e kufijve për të trafikuar 22 vjeçaren (VIDEO) Policia e Shtetit ka arrestuar sot Adrian Ukan, 39-vjeçarin nga Rrësheni i akuzuar për “Trafikim të personave me qëllim
"Kam një shtëpi me dhurata", Adelina Tahiri zbulon e emocionuar surprizën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje ‘Skype’ në programin ‘Ftesë në 5’ me
Ra teksa po priste hardhinë, i moshuari niset me helikopter drejt Traumës Një 80 vjeçar ka rënë nga katër metra lartësi, teksa po krastite hardhinë e si pasojë ka pësuar frakturë të rëndë në kok
Sportiello nuk shehë dritë në fund të tunelit, nuk i ikën Koronavirusi Vijon makthi për portierin e Atalantës, shok skuadre me Berat Gjimshitin, Marco Sportiello. Pasi ka kaluar një muaj nga
"Skandal", Rozana Radi i kthehet komentuesit siç asnjë nuk e priste (FOTO LAJM) Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale ku shpeshherë ndan edhe video me
Po priste testin e dytë ndaj koronavirusit, vdes 28 vjeçari shqiptar në Itali Një 28 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Trento të Italisë si pasojë e koronavirusit. Mësohet se viktima është Lucja
Dhunoi të moshuarin për tre kokrra limoni, tregtarit i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Ditën e djeshme u bënë virale pamjet ku një tregtar dhunoi një të moshuar me pretendimin se ky i fundit nuk kishte pagua
Koronavirusi, Roma bën gjestin e madh që priste populli Skuadra e Romës i është bashkuar luftës kundër Coronavirusit. Skuadra nga kryeqyteti italian ka kontribuuar në luftën
S'ju a priste mendja? Sara qenka një mami e rreptë dhe "i shkreti" London (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e "Top Channel", Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço, janë prindër të dy djemve: London dhe Roman.
Hoqi fotografinë e Thaçit që ditën e parë që hyri në zyrë, Osmani merr "hakmarrjen" që nuk priste (FOTO LAJM) Kryeparlamentarja e Kosovës Vjosa Osmani me marrjen e detyrës, hoqi fotografinë e Hashim Thaçit nga muri sapo hyri në z