999 rezultate për

prisnin

Shkarkimi i paralajmëruar, Egbo: Kishte kohë që prisnin të më hiqnin Emanuel Egbo e kishte parandjerë me kohë që do ta largonin nga pankina e Tiranës. Trajneri i bardhebluve, edhe në pe
Po prisnin autobuzin, gruaja përplas me makinë çiftin Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në Ndroq. News 24 raporton se një makinë e cila drejtohej nga një
Të gjithë po e prisnin bashkëpunimin, ç'ndodhi mes Majk dhe Ledrit Reperi Majk një ndër artistët më të veçantë në shoëbizin shqiptar do të sjellë një bashkëpunim të fuqishëm. Përmes nj
Pamje për të mos u humbur! Gratë e bllokuara në Kakavijë mbledhin rigon në fusha (FOTO LAJM) Disa prej grave, emigrante shqiptare nuk e kanë kaluar kot kohën, teksa prisnin në doganën e Kakavijë për të kaluar në s
"Çfarë lexonim në Bibël ia bënim motrës", Blerta tregon si prisnin ringjalljen e Anisa Josift Zbardhet dëshmia e Blerta Josifit, vajza e vetme e mbijetuar e familjes Josifi që kishin vendosur të vetëflijoheshin për
30-vjeçarja dy javë e vdekur në banesë, nëna e motra tjetër po prisnin të ringjallej Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Tiranë. Nënë e bijë janë gjetur pa jetë në banesë ndërsa vajza tjetër gjendet në gjen
Do të bëhet baba? Ky është reagimi i Ledrit që po prisnin të gjithë (FOTO LAJM) Prej dy ditësh në media ka qarkulluar me shpejtësi lajmi se reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do
Të gjithë po e prisnin, Gigi Hadid konfirmon shtatzaninë nga goja e saj (VIDEO) Pasi e mësoi e gjithë bota, ishte radha e Gigi-it të konfirmonte shtatzëninë e saj! Po, modelja dhe partneri i saj, këng
Me vajzën e Markut, Rudina Demacaj ndan videon që ndjekësit nuk prisnin (VIDEO) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka treguar se gëzon një raport shumë të mirë me fëmijët e partnerit të saj,
Të gjithë e prisnin në shesh, Artjola Toska mungoi pasi humbi njeriun e dashur Këngëtarja e njohur Artjola Toska ishte një nga artistet e përzgjedhura nga Bashkia e Tiranës për të performuar në shesh
"Të gjithë po prisnin OFL", Veliu kujtohet: Nuk do të ketë asnjë tolerancë Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ka folur ditën e sotme në lidhje me operacionin “Forca e Ligjit”. Edhe pse ka
Të gjithë prisnin këngën me Mozzik, Tayna merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin. Kjo pa
Burrat grabitnin shtëpitë dhe gratë i prisnin me makina në rrugë, kapen shqiptarët Autoritetet italiane kanë vënë në pranga dy çifte shqiptarësh të cilët akuzohen për vjedhje. Sipas mediave fqinje, at
Dikush po transportohet me helikopter, Ministria jep detajet: Nxënësit hodhën parfum, do ndërprisnin mësimin Ministria e Shëndetësisë ka reaguar duke dhënë informacione të reja për ngjarjen e rëndë të helmimit në gjimnazin e Shup
Atentat ndaj djalit të Spartak Brahos: 2 persona me kallashnikov e prisnin tek hyrja e pallatit Sipas një denoncimi të mbërritur nga një qytetar në adresë t ëish-kryeministrit, Sali Berisha, me datë 18 Gusht në qytet
Kjo vajzë i hante thonjtë aq shumë sa mjekëve iu desh t'ia prisnin (FOTO LAJM) Një gruaje u desh t’i amputohej gishti, pasi zhvilloi një formë të rrallë të kancerit të lëkurës, që u shkaktua nga ngrë
Bernando Silva kërkon nga shokët e tij që të zgjohen Mesufushori Manchester City-t, Bernardo Silva, ka kërkuar nga shokët e tij të ekipit që të “shtojnë forcat” pas dy humb
Kjo vajzë i hante thonjtë aq shumë sa mjekëve iu desh t'ia prisnin (FOTO LAJM) Një gruaje u desh t’i amputohej gishti, pasi zhvilloi një formë të rrallë të kancerit të lëkurës, që u shkaktua nga ngrë
Frosinone shtang Milanin, anulohet goli spektakolar pas një sulmi perfekt (VIDEO) Ndërkohë që pritej që Milani të fillonte furishëm sot për të marrë tri pikët që i duheshin për të dalë nga kriza, gjithç
Të gjithë prisnin që ajo të vdiste, vajza habit gjithë botën Një vajzë vetëm 11-vjeç ka habitur gjithë botën. Vajza nga Teksas, SHBA, ishte ankuar për dhimbje koke. Pas një skan