999 rezultate për

prisni

Cikalleshi: Nuk kemi marrë rrogat, s'e prisnim këtë situatë Sokol Cikalleshi si shumë lojtarë të tjerë, është izoluar në shtëpinë e tij, në ankth për shkak të situatës së vështirë
Nëse do të prisni flokët vetë në shtëpi, parukieri i Meghan Markle ka disa këshilla George Northwood është një stilist flokësh nga Londra, i cili ka punuar shpesh me Meghan Markle. Dukesha ia besoi atij e
Për ju që mezi prisni "La Casa de Papel 4", çfarë do shihni në 8 sertië e reja (VIDEO) Çfarë dimë deri tani: Sezoni i katërt i “La Casa de Papel” do të fillojë pikërisht aty ku mbaroi sezoni i tretë – me Nai
Pas lodhjes nga pacientët, prisni edhe ju të afërmin tuaj që punon në spital si kjo familje (VIDEO) Një infermiere që punon në një spital në Britaninë e Madhe është surprizuar nga familjarët e saj sa hapi derën e shtëpis
"Sa kilogram je?" Fifi i kthen ndjekësit përgjigjen që nuk prisnit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka vendosur që të ju përgjigjet ndjekësve nëpërmjet Instagramit. Duke qenë se tani ka koh
"Kush është shqiptar nuk ka frikë nga virusi", Roberti jep mesazhin më të papërgjegjshëm që prisnim nga VIP-at Robert Berisha ka dalë në një teori të vetën këto ditë. Sipas tij shqiptarët i kanë rezitstuar pushtimit nga shkijet, jo
"Mos e prisni", Shoqata e Bukës thirrje furrave: Çfarë duhet të bëjnë që të mos përhapin COVID 19 Shoqata e Bukës, Pastiçerisë dhe Brumrave u ka bërë një thirrje të gjithë furrave të bukës të ndalojnë së preri bukën, m
Me vajzën e Markut, Rudina Demacaj ndan videon që ndjekësit nuk prisnin (VIDEO) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka treguar se gëzon një raport shumë të mirë me fëmijët e partnerit të saj,
Mezi po prisni koncertin e Malumës, prisni të mësoni këngëtaren shqiptare që do performojë me të (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm, hitet e të cilit dëgjohen në mbarë botën, Maluma do të vijë për herë të parë në Shqipëri për të mba
Luana dhe Marina janë yje? Prisni të shihni super mbesën e moderatoreve (FOTO LAJM) Ndryshe nga tezet e saj që janë kryefjalë e mediave rozë, mbesa e Marina dhe Luana Vjollcës, Jori Paloka është e rezervu
Jo vetëm Alban Skënderaj, Fero romantiku surprizoi Arbenitën siç nuk e prisnit (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, të cilët ndonëse janë përfolur shpesh për
Të gjithë e prisnin në shesh, Artjola Toska mungoi pasi humbi njeriun e dashur Këngëtarja e njohur Artjola Toska ishte një nga artistet e përzgjedhura nga Bashkia e Tiranës për të performuar në shesh
"Të gjithë po prisnin OFL", Veliu kujtohet: Nuk do të ketë asnjë tolerancë Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ka folur ditën e sotme në lidhje me operacionin “Forca e Ligjit”. Edhe pse ka
Bieta Sulo jep lajmin e ëmbël: Një bebush do të vijë më shpejt nga ç'e prisnim! (VIDEO) Bieta Sulo është nënë e një djali me emrin Kroi dhe shumë e përkushtuar ndaj tij, por moderatorja nuk e ka përjashtuar m
Mezi po e prisni, Ledri Vula zbulon datën e publikimit të videoklipit (FOTO LAJM) Ishte ndër më aktivët në Instagram, kur krejt papritur Ledri Vula fshiu çdo postim nga llogaria e tij. Fansat e parashik
Të gjithë prisnin këngën me Mozzik, Tayna merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin. Kjo pa
Burrat grabitnin shtëpitë dhe gratë i prisnin me makina në rrugë, kapen shqiptarët Autoritetet italiane kanë vënë në pranga dy çifte shqiptarësh të cilët akuzohen për vjedhje. Sipas mediave fqinje, at
Ndodhi ajo që po prisnit, Jennifer dhe Brad Pitt fotografohen bashkë (FOTO LAJM) U desh ceremonia e ndarjes së çmimeve SAG Aëards që më në fund, pas kaq shumë vitesh pritje, fansat e Jennifer Aniston d
Roberti i bëri komentin pikant për videon në dush, por prisni të shihni si ia ktheu Morena (FOTO&VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku i çmendi të gjithë fansat e saj pasi publikoi një video shumë të zjarrtë sot! Ajo shfaqej me
Afërdita Dreshaj është yll? Prisni të shihni motrën e vogël të këngëtares (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është krijuesja e disa hiteve por vitet e fundit është shkëputur plotësisht nga muzika duke u kthyer në