999 rezultate për

prishur

"Me Dudën jam vëlla, i kemi dhënë fjalën njëri-tjetrit", Noizy flet për marrdhënien e prishur me reperin (VIDEO) Noizy i ftuar në emisionin "Ndërrimi i Natës" ka folur për mardheniet me reperin Duda me të cilin dy vitet e fundit i ka
Trotuar i prishur dhe pemë të prera, Ferdinand Xhaferraj publikon fotografitë nga Durrësi Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuz
Basha bën deklaratën e fortë: Sapo u prish marrëveshja e 5 Qershorit Pasi kryeministri Edi Rama ka pranuar lista të hapura, Lulzim Basha e ka konsideruar të prishur marrëveshjen e arritur n
I është prishur biçikleta rozë? Deputeti shqiptar udhëton si asnjë tjetër me autobuz (FOTO LAJM) Selami Jenishehri është një ndër deputetët e opozitës parlamentare më i komentuar në media, kryesisht për pamjen e tij.
Sarri i frikësohet Milanit: Na ka prishur punë gjithmonë Me 7 pikë më tepër se Lazio e vendit të dytë, Juventus vrapon drejt titullit kampion të 9 radhazi, por kur kanë mbetur e
Ngjela hedh akuzën e fortë: Berisha, Basha dhe Meta janë përgjuar duke prishur reformën Në draftin e tij përfundimtar, Komisioni i Venecias i dha të drejtë Presidentit Meta në lidhje me qëndrimin që ai mbajti
5 milion euro për respiratorë të prishur, arrestohet kryeministri boshnjak dhe një zyrtar tjetër Dy zyrtarë të lartë të shtetit në Bosnjë-Herzegovinë dhe një pronar i një kompanie private, kanë përfunduar në pranga pë
Bale i vendosur për ti prishur planet Realit, nuk ka ndërmend të largohet Edhe pse në shumicën e ndeshjeve "ngroh" stolin, Gareth Bale duket i vendosur për tu mos u larguar nga Reali deri në për
Karantina i ka prishur linjat, Tayna zbulon me këtë foto sa kilogram ka shtuar (FOTO LAJM) Qëndrimi në të njëjtin vend për shumë kohë i ka bërë të gjithë jo vetëm të kalojnë kohën maksimale me më të dashurit e t
Julian Deda-mesazh kryeministrit: Edo, nuk i ha njeri këto lot krokodili Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, komenton vazhdimisht ngjarjet më të rëndësishme politiuke në vend. Kjo për fa
U dëmtua nga tërmeti, Këshilli Bashkiak merr vendim për të prishur godinën 15 në QS Këshilli Bashkiak i Tiranës ka pranuar akt-konstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpall të pabanueshme Godinën nr.1
Përfundon inspektimi, nga 469 objekte në Durrës 180 janë të pabanueshme Në qarkun e Durrësit janë inspektuar 469 objekte nga të cilat 180 janë të pabanueshme. Në një deklaratë për mediat, z
IKMT vazhdon aksionin në Astir, banori: Na futën ne dhe të gjallë IKMT ka vazhduar edhe ditën e sotme aksionin për shembjen e banesave në zonën e Unazës të Re. ABC Neës raporton se so
Dikur bashkëpunuan, sot reperi shqiptar flet për sherrin me Rina Balajn |(FOTO LAJM) Pas largimit të reperit Fuego nga labeli "On Records", kanë nisur thashethemet se ai i ka prishur marrëdhëniet me Rina B
Pse keni prishur marrëdhënien me kryeministrin Rama? Përgjigjet Albin Kurti Kandidati kryesor për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti foli dhe për marrëdhënien me kryeministrin e Shqipërisë, Edi R
INTERVISTA/ Xhaferaj: Kajmaku i Vorës konfirmoi se i ka ardhur fundi "qumështit të prishur" të Ramës Zbulimi i dënimit në Greqi të kryebashkiakut të zgjedhur të Vorës në 30 qershor është zhvillimi më i fundit skandaloz që
Shtylla të rëna dhe makina të prishura: Moti shkakton probleme në Gjilan (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme në territorin e Kosovës mbizotëroi mot i lig me erë të fortë e shtrëngata. Nga era u dëmtuan q
Dhëmbët e prishur, shkak për sëmundje të rënda Edhe nëse mbushjet e dhëmbëve tuaj janë në gjendje të mirë ose ju nuk keni asnjë mbushje, dhëmbët tuaj prapë mund të jen
Ka veshje dhe makinë luksoze, por kjo grua kërkon ta mbajnë me para: S'gjej dot punë (FOTO LAJM) Ky mund të jetë një ndër rastet më të çuditshme se përse po përdoren faqet për mbledhjen e fondeve. Ajo ka makinë, sh
Irma Libohova tregon si grinden krushtit për PD-PS duke prishur dasmën Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka qenë e ftuar pasditen e djeshme në emisionin ‘Thumb’. Ajo ka folur për karrierën