999 rezultate për

prishtine

Ndërron jetë një person pas aksidentit në aksin Podujevë-Prishtinë Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi ka konfirmuar për Lajmi.net se një person ka humbur jetën në aksidentin e ndodhur
Kjo foto e Sterling në Kosovë po bëhet virale nëpër botë (FOTO LAJM) Racizmi është problemi më i madh me të cilin po ballafaqohen futbollistët e Anglisë. Megjithatë, kosovarët po mobiliz
Na kishte shpëtuar, Rita Ora thumbon publikisht Dua Lipën? (VIDEO) Në 4 nëntor 2012, Rita Ora publikoi “Shina Ya Light,” videon muzikore të të cilës e xhiroi në Prishtinë. “Jam lindur
Deklarata e Vuçiç: E duam edhe Kosovën në Mini Shengenin Ballkanik Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç tha në Gjenevë se për Serbinë është shumë e rëndësishme heqja e pengesave për lëv
Zhduket vajza e mitur në Prishtinë, policia po heton rastin Të martën në stacionin policor në Prishtinë është raportuar se një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është
Gjendet pa jetë para shtëpisë një person në Prishtinë Gjatë ditë së djeshme rreth orës 13:00 qytetarët e një kompleksi banesor, para hyrjes së ndërtesës kanë hasur në një per
U gjet i pajetë në shkallët e pallatit, reagon zyrtarisht policia Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me një vdekje të dyshimtë që ka ndodhur në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë
Ndërron jetë një person në Prishtinë, cilësohet vdekje e dyshimtë Një person ka ndërruar jetë mesditën e sotme në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë për rajoni
Aksident i rëndë autostradën Prishtinë-Pejë, ndërron jetë një person Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në magjistralen Prishtinë-Pejë, nga ku dyshohet se një pe
Aksident në Prishtinë, dyshohet për të lënduar Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në Prishtinë, saktësisht tek sheshi "Bill Clinton". Sipas informacion
Kosova me fanellë speciale ndaj Republikës Çeke (VIDEO) Kosova do të luaj dy ndeshje të rëndësishme në muajin nëntor. Fillimisht Dardanët do të udhëtojnë për në Çeki për tu
Xhama të thyer dhe gjuajtje me vezë, çfarë la pas festa e "Halloween" (FOTO LAJM) Atmosfera e festës së Halloween nuk ka kaluar pa incidente të vogla. Një i tillë është shënuar në Prishtinë ku një au
Plas në mes të Prishtinës, vajzat godasin njëra tjetrën me grushta (VIDEO) Rrahje brutale mes një grupi të vajzave ka ndodhur në orët e mbrëmjes në lagjen Veternik të Prishtinës. Një video po
Stadiumi "Fadil Vokrri" do të zgjerohet me 20 mijë ulëse Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka konfirmuar planet për zgjerimin e stadiumit ‘Fadil Vokrri’. Kapaci
Dënohet me 500 euro kompania ndërtuese në Prishtinë, hedh mbeturina dhe inerte Një kompanie ndërtimi në Prishtinë i është ndalur puna nga inspekcioni. Kjo pasi që kompania kishte hudhur mbeturina
Me bashkëshorten u njoha në Prishtinë, ishte gazetare: Kurti flet për familjen (FOTO LAJM) Kryeministër i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti, në një intervistë në “FaxNeës”, ka folur për jetën e tij personale dhe l
Dy ditë intensive në Tiranë, Kurti kthehet në Prishtinë Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi, ka thënë se pret që Albin Kurti të jetë shembull pozitiv, por kurrë arroga
Aksident i rëndë në aksin Prishtinë-Ferizaj, 4 të plagosur Minuta më parë, rreth orës 15:06 ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, udhëkryqi i fshatrave Small
PRISHTINË/ Gjendet një kafkë njeriu në stadium Policia e Prishtinës ka gjetur një kafkë, e cila dyshohet të jetë njeriu. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në rr
PRISHTINË/ Shembet dheu, shikoni si kanë përfunduar veturat (FOTO LAJM) Në rrugën “Bedri Gjini” në Prishtinë është shembur dheu afër një punishtes ku po ndërtohet një objekt. Qytetarët kanë