999 rezultate për

prirje

Këshilltari i Komisionit Amerikan, Hand: Disa prirje të kësaj qeverie janë shqetësuese Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Këshilltari i Komisionit Amerikan të Helsinkit, Robert Hand, thotë se kriza e sh
Shenjat e horoskopit që kanë prirje për t’u bërë milionera Shumë prej jush pyesin veten nëse një ditë do të bëhen milionerë? Nëse doni të dini do të bëheni milionerë apo jo, duhet
Konsumoni shumë kafe? Mund të keni prirje psikopatie Sipas një studimi të ri, të kryer në Universitetin Innsbruck në Austri, njerëzit që konsumojnë këtë lloj kafeje kanë më
Kishte plan të kryente sulm me mina, kush është i riu me prirje radikale I riu që u arrestua dy ditë më parë në Tiranë me dy mina me celular, konsiderohet si person me rrezikshmëri të lartë, ed
Prishet koalicioni i Haradinajt: Nuk të përkrahim në prirje të Klanit Pronto Kryetari i Ballit Kombëtar Demokratik, Gazmend Islami, ka thënë sot se do ta prishë koalicionin parazgjedhor me AAK-në
Studim/ Gjenetika përcakton prirjen tonë kriminale Sipas disa studimeve rezulton që disa njerëz janë të prirur nga gjenetika të kryejnë krime të dhunshme. Pas marrjes s
Situata gripale në Shqipëri me prirje drejt rënies Situata gripale në Shqipëri është me prirje drejt rënies. Sipas Institutit të Shëndetit Publik numri i përgjithshëm i in
ISHP raporton 85 të prekur nga gripi e derrit Në Shqipëri ekziston një gjendje me intensitet mesatar të qarkullimit të virusit të gripit, me prirje rritëse deri në fu
"Bomba", 2 gay te Italia (FOTO LAJM) Një nga emrat më të mëdhenjë të televizionit italian në vitet '90, Alessandro Cecchi Paone ka lëshuar disa deklarata bom
Dëshmitë e emigrantëve në Paris: Enver Hoxha me prirje homoseksuale Anastas Plasari rrëfen qarqet që frekuentonte Hoxha, të njohura për lirinë seksuale dhe skandalet Kushdo që i doli pa
Papoulias konfirmon prirjen e Athinës për të njohur Kosovën Presidenti i Greqisë, Karolos Papoulias, ka deklaruar se vendi i tij po bën hapa të vegjël dhe t&eum