999 rezultate për

prinderit

Shante dhe rrihte prindërit, arrestohet tropojani Një 33-vjeçar, banues ne Tropojë ka rënë në pranga, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij
10 gabimet për të cilat shumica e prindërve pendohen rëndë më vonë (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit duan që fëmijët e tyre të kenë jetën më të mirë të mundshme. Shumë prej tyre punojnë në mënyrë që
Video e elefantit foshnjë që thërret prindërit kur rrëzohet (VIDEO) Bebja e elefantit ka një ditë të vështirë. Kush nuk i do elefantët? Askush nuk mund të mos i dojë këto krijesa kaq të
Kërcënonte prindërit e tiij për 100 euro, përfundon në pranga i riu shqiptar Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar sot në Itali, pasi është kapur në flagrancë duke kërcënuar prindërit e tij. Po
Vogëlushi përballet me tragjedinë, COVID-19 i merr të dy prindërit Brenda 100 ditësh një 4-vjeçar nga Teksas, ka mbetur pa prindër. Në Qershor, babai i Raiden Gonzalez u infektua me koron
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
20 vjeçarja humbi jetën pas lindjes, prindërit akuzojnë mjekët për mungesë kujdesi Familjarët e Klea Muxhajt, 20-vjeçares që ndërroi jetë pas operacionit për lindjen e fëmijës kanë ngritur pretendimet se
"Nuk urova babain nga afër", Basha: kam mbi një muaj që nuk i kam parë prindërit Kreu i PD, Lulzim Basha ka ndarë me studentët eksperiencën e tij me prindërit, për të cilët thotë se ka mbi një muaj që
"Arisi përqafoi të dashurën dhe i zuri poshtë një mur", rrëqethin prindërit e çiftit grek Tërmeti vdekjeprurës që goditi rajonin e Izmirit në Turqi, i cili u ndje dhe shkaktoi dëme edhe në ishullin grek Samos,
Prishtinë, djali sulmon fizikisht dy prindërit e tij Gjatë ditës së djeshme, në ora 15:00, Policia e Kosovës mori një informacion se në Prishtinë ka pasur një rast me dhunë
Vajza 5 vjeçare dhe vëllai i saj jetojnë tri ditë me prindërit e vdekur në shtëpi (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël dhe vëllai i saj janë gjetur të gjallë në banesën e tyre tri ditë pasi prindërit e tyre kishin ‘vdekur
Nga djali që njohu në Facebook te rrethi miqësor, zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm, 19-vjeç Artemis Vassilis, nga Kororpia e Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa e informoi f
"Mos më fol mua ashtu", Lulzimi i Përputhen acarohet keq me Gracianon Balerini Graciano Tagani dhe ish konkurrenti i "Përputhen", Lulzim Jashari patën një debat mes njëri-tjetrit sot në rubr
Denoncimi: Prindërit detyrohen të paguajnë për testet anti-COVID të mësuesve Ish-ministri i Brendshëm, Luan Rama, denoncoi sonte, se nxënës e prindër po detyrohen në shkolla të Tiranës që të paguaj
"Si dy pika uji", do habiteni sa shumë ngjajnë këta njerëz me prindërit (FOTO LAJM) Është shumë normale që çdo fëmijë të ngjajë me prindërit. Madje sapo të lind një fëmijë, nis “debati” se tiparet e kujt
Flasin prindërit e të rinjve të zhdukur në Malësi të Madhe: Janë dëgjuar krisma (VIDEO) Ditën e sotme policia e Shkodrës konifrmoi zhdukjen e tre të rinjve në Malësi të Madhe, teksa kanë folur për mediat prin
2 gra dhe 7 fëmijë, shqiptari nga Peshkopia tregon sekretet Kjo është historia e pazakontë e Iliaz Laskaj nga Peshkopia, i cili në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifën, por në viti
"Nuk e dua më djalin tënd", flasin prindërit e 31 vjeçarit që tentoi vetëvrasjen Nëna e 31-vjeçarit që tentoi të vriste veten në shtëpinë e vjehrrit të tij ka sqaruar para mediave çfarë ndodh që biri i
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
10 pyetjet që të gjithë prindërit duhet t'u bëjnë mësuesve kur fillon shkolla Prindërit i kanë kthyer në rutinë takimet me mësuesit kur fillon fillon shkolla dhe për nevoja të ndryshme. Edhe pyetje