999 rezultate për

princi

Vajza e Ardit Gjebreas e ka gjetur princin e saj Anna Gjebrea, vajza e producentit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, ka qënë mikeshë në emisionin "E diela shqipt
Iranianët këmbëngulin: Princi fuqiplotë saudit është qëlluar Prej disa javësh mediat e ndryshme, përfshirë ato më serioze janë duke pyetur për fatin e princit saudit të kurorës, Moh
A është vrarë princi fuqiplotë? Sauditët përgjigjen me një foto (FOTO LAJM) Autoritetet saudite kanë publikuar sëfundmi disa foto të Princit të Kurorës Muhamed Bin Salman teksa drejton një mbledhj
Dini vetëm që Princ Herry u martua, por nuk i njihni sekretet e tij Kur filloi shkollën fillore në moshën tre vjeçare, Princi Harry nuk u nda automatikisht me fëmijët e tjerë, por u trajtu
Princi George dhe Princesha Charlotte duken të admirueshëm në martesën e Harry-t (FOTO LAJM) Princi George dhe Princesha Charlotte dukeshin të admirueshëm kur arritën në Chapel të Shën Gjergjit për martesën e xhax
Ndiqni LIVE cerëmoninë e dasmës së Harry-t dhe Meghanit (VIDEO) Princ Harry dhe Meghan Markle kurorëzojnë sot dashurinë e tyre me një dasmë mbretërore. Mijëra të ftuar gjenden në k
Të ftuarit mbërrijnë për dasmën, Harry niset drejt Windsor (FOTO LAJM) Sot është dita që Princ Harry dhe Meghan Markle do të martohen dhe dhëndri është tashmë në rrugën e tij drejt Kështjellë
Sot martohet me princin e Anglisë, jeta në foto e Megham Markle (FOTO LAJM) Meghan Markle është padyshim një ndër femrat më me fat në botë. Pas një martese të përfunduar në divorc, ajo gjeti "
Për dashurinë ndaj princit, Meghan sakrifikoi karrierën e saj Të qenurit bashkëshortja e një Princi nuk mund të jetë aq e lehtë sa mendohet. Meghan Markle që pas fejesës së saj m
Dita e madhe erdhi! Çdo gjë që duhet të dini për dasmën e Harry dhe Meghan (FOTO LAJM) Pavarësisht gjithë pengesave, Princi Harry dhe Meghan Markle sot kanë edhe një sfidë, të shijojnë martesën e tyre para m
Vritet princi fuqiplotë i Arabisë Saudite? Sipas disa mediave iraniane, princi saudit Bin Salman është vrarë. Kanë kaluar më shumë se një muaj kur princi saudit,
Publikohen fotot e para të Princit të vogël Louis (FOTO LAJM) Familja mbretërore ka publikuar fotot e para të princit tw vogwl. Ata nuk kanë zgjedhur një fotograf profesionist, por
Dalin foto të papublikuara të Meghan Markle! Se keni parë kurrë kështu (FOTO LAJM) Meghan Markle, gruaja e ardhshme e Princit Harry, tashmë është bërë një ikonë e modës dhe bukurisë. Nga veshjet, flo
William dhe Kate i vënë emrin princit të ri Kate Middleton ka lënë spitalin për t'u rikthyer në Pallatin Mbretëror vetëm 7 orë pasi solli në jetën fëmijën e saj të
Më duket se e gjetëm, ky është emri i princit të vogël? Pasardhësi më i vogël i familjes mbretërore britanike erdhi në jetë para disa ditësh dhe aktualisht mediat po gëlojnë du
Si do të quhet Princi i ri mbretëror? Princesha e Kembrixhid dhe Princi Williams kanë dalë nga qendra spitalore ku erdhi në jetë djali i familjes mbretërore.
Kate Middleton dhe Princi William do të njoftojnë sot emrin e princit të vogël Kate Middleton dhe Princi William zbuluan të hënën djalin e tyre të porsalindur, duke mbajtur në dorë princin e vogël n
Përshëndetja e parë e princit të vogël të Anglisë, Kate shfaqet në publik pas lindjes Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton lindi sot djalë, bëri të ditur selia e saj pallati Kensington. Dukesha ka sjellë
Mbretëresha Elizabeth do që djali i saj të bëhet lider i Komonuelthit Mbretëresha britanike Elizabeth II u bëri thirrje udhëheqësve të Komonuelthit Britanik të emërojnë djalin e saj, Princin
Askush nga të ftuarit sdo mund të hajë tortën e dasmës së Meghan dhe princit Harry Pastiçeria e tortës së dasmës së Meghan Markle dhe Prince Harry është zbuluar se ndodhet në Londër. Mysafirët e ftuar