999 rezultate për

princi

Princi Charles rezulton pozitiv ndaj koronavirusit Princi i Uellsit ka rezultuar pozitiv për koronavirusin. Lajmin e ka konfirmuar Shtëpia Mbretërore, ku me anë të një dek
Nuk kursen askënd, princi del pozitiv për koronavirusin Princi Albert II i Monakos ka rezultuar pozitiv, pas testit për koronavirus. Sipas BBC, lajmi u bë i ditur nga pallat
Pas divorcit të bujshëm, Grida Duma pranon se ka gjetur "princin e kaltër"? (VIDEO) Divorci i para pak muajsh i Grida Duma mori shumë vëmëndje mediatike dhe nuk mbeti pa u vënë në qendër të vëmëndjes edhe
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t
I dha fund marrëdhënies treshe? Pas Eglës, flet "Princi i Libofshës" Egla është përfolur për marrëdhënien treshe, por kohët e fundit ajo ka zbuluar se është një nënë beqare, duke i dhënë nj
Aspak dashuri, zbulohen letrat e Princit Filip për Princesh Dianën (FOTO LAJM) Princesha Diana dhe Princi Charles patën një divorc të ashpër që shqetësoi të gjithë Familjen Mbretërore. Detaje inti
Pse Princi William nuk e mban unazën e martesës në gisht Është e vështirë të mos vesh re unazën e bukur të fejesës që Kate Middleton mban në gisht. Por a keni vërejtur ndonjëher
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,
Princi William bën komentin më të bukur për Kate Middleton Princi William dhe Kate Middleton ishin në një event zyrtar në jug të Wales-it, ku janë takuar edhe me fansat e tyre të
Harry dhe Meghan do të divorcohen? Zbuloni si qëndron e vërteta Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të divorcohet. Shkak i së gjithës janë bërë spekulimet se Meghan detyr
Zbulohet letra e papublikuar më parë e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Paul Burrell, një ish-shërbëtor i Princeshës Diana, ka zbuluar një letër private që nuk është publikuar më parë. Fjal
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
Meghan thyen rregullat e Mbretërisë, por këtë herë për një arsye fisnike (FOTO LAJM) Meghan Markle di se si të zgjedhë një veshje të thjeshtë, por praktike, për t’u veshur në dëborë. Kanë kaluar vetëm disa
Zbulohet detaji që shkaktoi përçarjen ndërmjet Harryt dhe Princi William (FOTO LAJM) Para disa ditësh, mediat e huaja raportuan se Princ William kishte reaguar i prekur për largimin e Harryt nga roli mbret
Bëri lëmsh dynjanë, Meghan fut në sherr Harryn me David Beckham (FOTO LAJM) Këto ditë kanë qarkulluar lajme të ndryshme, ku në qendër kanë qenë Meghan Markle dhe princi Harry. Vendimi i tyre për t
Mbretëresha thërret me urgjencë princin Harry Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth ka thirrur nipin e saj princin Harry për të diskutuar rreth planeve për të a
Ëndrra e çdo vajze, ky është propozimi më romantik në botë (VIDEO) Na vjen shumë keq, por nëse keni në plan t’i propozoni njeriut të zemrës, dijeni që duhet të mundoheni pak më shumë. Pas
8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi. Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërte