999 rezultate për

princi

Principatë në Fier? Përgjigja e Ramës ndaj "princit" do t'ju shkrijë së qëshuri Jarl Ale de Basseville, princi i vetëshpallur i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama në lidhje me projektin për s
Princi ndez sherrin: Familja që nuk e pati kurrë Princ Harry ka ndezur një përplasje mes tij dhe familjes së të fejuarës, aktores Meghan Markle. Duke folur për Radio
Princi që vizitoi Shqipërinë ofron miliarda dollarë për të dalë nga burgu (FOTO LAJM) Autoritetet saudite kanë ofruar të paktën 6 miliardë dollarë për të liruar nga burgu Princin e Saudit al-Waleed bin Tala
Zbulohet fustani që do të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry (FOTO LAJM) Stilisti izraelit Inbal Dror ka publikuar skicën e fustanit që pritet të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry.
Gëzuar Krishtlindjet nga familja e William Familja mbretërore britanike ka postuar në profilet në Twitter edhe kartolinat për festat e fundvitit. Princi William
Princi trashëgimtar blen vilën më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
Princi trashëgimtar saudit blen banesën më të shtrenjtë në botë Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
Kate ja ktheu dhuratën mbrapsht, Kim përpiqet të joshë Meghan me diamante Kim Kardashian duket se do të krijojë marrëdhënie të mira me Meghan Markle-in, sepse po i paraprin me një dhuratë të kus
Ed Sheeran ka shprehur dëshirën për të kënduar në dasmën e princit Harry Këngëtari britanik ka shprehur dëshirën për të kënduar në dasmën e princit Harry me Meghan Markle. Por, derisa të ar
Komplot terrorist ndaj Princit Xhorxh, do sulmohej në shkollë (FOTO LAJM) Një i dyshuar për terrorizëm bëri thirrje për sulme terroriste në shkollën fillore të Princit Xhorxh, si dhe paralajmëro
TIME shpall princin saudit Mohammed bin Salman si njeriun e vitit Princi saudit i Kurorës, Mohammed bin Salman është shpallur njeriu i vitit nga revista prestigjioze “Time”. Çmimi u
Pas fejesës së Princit Harry reagon për herë të parë ish e dashuria e tij Fejesa e Meghan Markle me Princin Harry është një nga ngjarjet që ka mbajtur mbërthyer opinionin publik nga e gjithë bot
Princ Harry bën një gjest i cili është diskutuar nga të gjithë (FOTO LAJM) Prince Herry ka një gjest të cilin e bën gjithmonë, dhe vetëm tani është diskutuar nga të gjithë. Ata që e ndjekin,
Kuptimi i fshehur pas gjestit të çuditshëm të Princit Harry (FOTO LAJM) Ne akoma i kemi sytë tek unaza me diamant e Meghan Markle. Por le të zhvendosemi për një moment tek gjesti i përsëri
Zbulohet arsyeja shokuese pse Princ Harry zgjodhi të martohet me amerikanen (FOTO LAJM) Martesa e princit Harry me aktoren amerikane Meghan Markle nuk mund të jetë dhe aq romantike sa duket në media, të paktë
Ja si u lajmërua nga Pallati Mbretëror zyrtarizimi i fejesës së Princit Harry Tashmë bëhuni gati për një dasmë mbretërore, pasi princ Harry dhe Meghan Markle janë zyrtarisht të fejuar. Lajmin e k
Një tjetër dasmë mbretërore në horizont, konfirmohen thashethemet (FOTO LAJM) Princi Harry do të martohet me të dashurën e tij aktoren amerikane Meghan Markle, njoftoi Clarence House. "Lartësia e
Rrëfehet Egla Harxhi: Treshe në krevat dhe treshe për principatën e Libofshës (FOTO LAJM) Është 7 muajshe e 2 javë shtatzënë në pritje të djalit, që do të mbajë emrin Luçifer, fëmija që do të sjellë në jetë për
U arrestua për korrupsion, princi që vizitoi Shqipërinë po torturohet rëndë (FOTO LAJM) Arabia Saudite ka arrestuar 11 princa, katër ministra dhe dhjetëra ish-ministra në një aksion të gjerë nga organi i ri a
Tragji-komedi shqiptare! Kërkon principatë në Fier, princi i dënuar në SHBA me 20 vjet burg Ai e quan veten Jarl Alexandre de Basseville dhe kërkon të krijojë një Principarë në Libofshë. “Princi” i famshëm m