999 rezultate për

princi

Kanye në krizë financiare, princi saudit i ofron 10 milion dollarë për një natë me Kimin (FOTO LAJM) Reperi i famshëm Kanye West ka deklaruar se ka hyrë në një krizë të madhe ekonomike dhe ka kërkuar ndihmë. Ai ka treg
Darka luksoze në Dubai, Rama rreshton justifikimet: E pagoi Princi, nuk ishin për qejf Kryeministri Edi Rama është pyetur mbrëmjen e djeshme në studio televizive në lidhje me darkën virale në Dubai, një dark
Ditëlindje dukeshash? Kate Middleton e festoi 39-vjetorin ndryshe nga ç'mendoni Pak ditë më parë Kate Middleton festoi 39-vjetorin e lindjes. Dukesha e Kembrixh këtë vit ka festuar ndryshe nga çdo her
Marrin fund hatërmbetjet, Kate dhe William për vizitë tek Meghan dhe Harry Prej kohësh është përfolur marrëdhënia e tensionuar mes dy çifteve Princit William & Kate dhe Princit Harry & Meghan. Mi
Konkurrentja e re e "Përputhen" publikon mesazhet nga Saimiri, reagon "Princi" (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në "Përputhen", ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i "Love Story" në rrjete soci
Vaksinohet kundër Covid-19 princi arab (VIDEO) Raportohet se princi i Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman, ka marrë dozën e tij të parë të vaksinës kundër koronavirus
"Mbreti me Princin", komenti i Georginës për Ronaldon tërheq vëmendjen (VIDEO) Cristiano Ronaldo fluturoi për në Dubai për të marrë pjesë në “Globe Soccer Awards” (27 dhjetor), ceremoni e përvitshme
Ndahet nga jeta kryeministri më jetëgjatë në detyrë Kryeministri më jetëgjatë në botë, në detyrë, Princi Khalifa Bin Salman Al Khalifa i Bahreinit, është ndarë nga jeta në
Mbretëresha e Anglisë planifikon t’ia kaloj kurorën Princit Charles Mbretëresha e Anglisë do të tërhiqet vitin e ardhshëm dhe do t’ia kalojë pushtetin Princit Charles, ka pohuar një eksper
Misteri del në dritë: Princi Charles u detyrua nga i ati për t'u martuar me Diana-n Në biografinë e radhës mbretërore, atë të princit Philip, të vërteta të reja dalin në pah. Autorja e librit, ka treguar
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t
Ish të dashurat i nxjerrin “të palarat” princit britanik: S’kishte kufij, i varur nga sek*i! (FOTO LAJM) Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi. Sipas disa grave,
E dini si do ta quajnë në shkollë Princeshën e bukur Charlotte? Pas shumë muajve mësim online, edhe në Britani pritet që të hapen së shpejti shkollat. Shkolla e Princeshës Charlotte
WSJ: Orgjia 50 milion dollar me 150 modele e princit fuqiplotë të Arabisë Saudite (VIDEO) "Blodd and Oil" është libri i dy gazetarëve të “Wall Street Journal”, ku kanë zbuluar të dhëna tronditëse në lidhje më j
Princi i kurorës në Abu Dhabi telefonon Edi Ramën për humbjen e të ëmës Princi i kurorës në Abu Dhabi, shehiku Mohammed bin Zayed Al Nahyan ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministër s
I fiksuar pas jetës së luksit, kush është princi i këtij ishulli të fshehtë (FOTO LAJM) Vendi i vogël i Bruneit, i fshehur në ishullin e Borneos, dëgjohet shumë pak nëpër botë. Por ajo që dinë të gjithë, ësht
Princi Harry dhe Meghan Markle morën një lajm pikëllues (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Sussex morën disa lajme të trishtueshme ditën e djeshme, pasi u zbulua se 360 elefantë ngrordhën për
Pas lidhjes treshe dhe ndarjes së bujshme, Egla Harxhi rikthehet me princin e Libofshës (FOTO LAJM) Egla Harxhi dhe Alexandre de Basseville ishin një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit, sidomos për marrëdhënien e ty
U ndanë pas lidhjes treshe, Egla Harxhi rikthehet me princin e Libofshës (FOTO LAJM) Është padiskutim një ndër lidhjet më të përfolura të shoëbiz-it shqiptar, ajo mes Egla Harxhit dhe fotografit Aleksander
"Luftë" mes perëndimit dhe lindjes për Newcastle, biznesmeni amerikan ofron 350 milionë paund dhe sfidon princin arab “Lufta“ mes perëndimit dhe lindjes tashmë është zhvendosur në futboll. Biznesmeni amerikan, Henri Mauris, ka sfiduar pri