999 rezultate për

princi

Ndahet nga jeta kryeministri më jetëgjatë në detyrë Kryeministri më jetëgjatë në botë, në detyrë, Princi Khalifa Bin Salman Al Khalifa i Bahreinit, është ndarë nga jeta në
Mbretëresha e Anglisë planifikon t’ia kaloj kurorën Princit Charles Mbretëresha e Anglisë do të tërhiqet vitin e ardhshëm dhe do t’ia kalojë pushtetin Princit Charles, ka pohuar një eksper
Misteri del në dritë: Princi Charles u detyrua nga i ati për t'u martuar me Diana-n Në biografinë e radhës mbretërore, atë të princit Philip, të vërteta të reja dalin në pah. Autorja e librit, ka treguar
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t
Ish të dashurat i nxjerrin “të palarat” princit britanik: S’kishte kufij, i varur nga sek*i! (FOTO LAJM) Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi. Sipas disa grave,
E dini si do ta quajnë në shkollë Princeshën e bukur Charlotte? Pas shumë muajve mësim online, edhe në Britani pritet që të hapen së shpejti shkollat. Shkolla e Princeshës Charlotte
WSJ: Orgjia 50 milion dollar me 150 modele e princit fuqiplotë të Arabisë Saudite (VIDEO) "Blodd and Oil" është libri i dy gazetarëve të “Wall Street Journal”, ku kanë zbuluar të dhëna tronditëse në lidhje më j
Princi i kurorës në Abu Dhabi telefonon Edi Ramën për humbjen e të ëmës Princi i kurorës në Abu Dhabi, shehiku Mohammed bin Zayed Al Nahyan ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministër s
I fiksuar pas jetës së luksit, kush është princi i këtij ishulli të fshehtë (FOTO LAJM) Vendi i vogël i Bruneit, i fshehur në ishullin e Borneos, dëgjohet shumë pak nëpër botë. Por ajo që dinë të gjithë, ësht
Princi Harry dhe Meghan Markle morën një lajm pikëllues (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Sussex morën disa lajme të trishtueshme ditën e djeshme, pasi u zbulua se 360 elefantë ngrordhën për
Pas lidhjes treshe dhe ndarjes së bujshme, Egla Harxhi rikthehet me princin e Libofshës (FOTO LAJM) Egla Harxhi dhe Alexandre de Basseville ishin një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit, sidomos për marrëdhënien e ty
U ndanë pas lidhjes treshe, Egla Harxhi rikthehet me princin e Libofshës (FOTO LAJM) Është padiskutim një ndër lidhjet më të përfolura të shoëbiz-it shqiptar, ajo mes Egla Harxhit dhe fotografit Aleksander
"Luftë" mes perëndimit dhe lindjes për Newcastle, biznesmeni amerikan ofron 350 milionë paund dhe sfidon princin arab “Lufta“ mes perëndimit dhe lindjes tashmë është zhvendosur në futboll. Biznesmeni amerikan, Henri Mauris, ka sfiduar pri
Do të shitet apo jo Newcastle? Këtë javë vendoset gjithçka Gjithcka do të vendoset këtë javë sa i përket shitjes së klubit të Neëcastle. Lajmin e jep revista amerikane e biznes
8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi. Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërte
Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja e së ëmës (FOTO LAJM) Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e
Premier Liga merr vendimin për shitjen e Newcastles te princi Mohammed Bin Salman Ka ardhur më në fund lajmi i madh për tifozët e Newcastle nga bordi i Ligës Premier. Princi i kurorës së Arabisë Saud
Princit arab i jepet drita jeshile për të marrë pronësinë e Newcastle, skuadrat e Premier Legue "vajtojnë" Premier League është afër të japë dritën jeshile për Mohamed Bin Salman dhe konsorciumin e tij saudit që të bëhen pronar
Harryt i mungon mbretëria? Princi nuk duket aspak i lumtur 1 muaj pas shpërnguljes Kanë kaluar pak më shumë se një muaj që kur Princi Harry dhe Meghan Markle bënë shpërnguljen e guximshme në Kaliforni dh
3 detajet surprizuese të përrallave më të famshme Rapunzel është një nënë beqare Ajo u mbyll në kullë dhe atje e takonte çdo natë princi. Po përralla nuk është aq argë