999 rezultate për

princesha

Tradhëtoi miliarderin me rojen, sheikut i dalin në dritë torturat (FOTO LAJM) Sundimtari miliarder i Dubait, Sheiku Al Maktoum urdhëroi rrëmbimin dhe torturimin e dy vajzave të tij të arratisura dh
Aspak dashuri, zbulohen letrat e Princit Filip për Princesh Dianën (FOTO LAJM) Princesha Diana dhe Princi Charles patën një divorc të ashpër që shqetësoi të gjithë Familjen Mbretërore. Detaje inti
Kush nga princeshat është më e pasur, Kate apo Meghan? Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate? Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe g
Tre princeshat e familjes! Ariana Fejzullahu ndan kartolinën më të bukur për 2020-ën (FOTO LAJM) Në shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij, Ariana, u bënë prindër për herë të ka
Tensionet mes Harryt dhe William, çfarë mendon Princesha për këtë? William dhe Harry tashmë kanë mes tyre disa tensione konflikte të cilat kanë shqetësuar gjithë familjen. Sipas Us Wee
Ceremonia befasuese, si e festoi 18-vjetorin Princesha e Kurorës në Belgjikë (FOTO LAJM) Shumica e adoleshentëve festojnë ditëlindjen e 18-të me një festë ose pije me miqtë. Por ishte një çështje vërtet më
Protestat për klimën, arrestohet princesha belge Protesta për klimën ka bërë që shumë personazhe publike të arrestohen. Midis tyre është edhe Princesha belge Esmerald
Si princeshat e përrallave, Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit të ri (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie, është parë së fundmi në Londër në premierën e filmit të saj më të r
Me fustan princeshash, kërcimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO) Pas ceremonisë së martesës që u mbajt buzë detit, në prani të miqve dhe familjarëve, Jonida Vokshi dhe Besnik Kraja viju
“Princesha” saudite grabit miliona euro bizhuteri në Paris Një grua ka vjedhur 1,6 milioni euro bizhuteri në një argjendari luksi në Paris, pasi i kishte zëvendësuar me çokollata
Mori 31 milion paund dhe u arratis nga sheiku, princesha kërkon kujdestarinë e fëmijëve Historia e tyre u bë bujë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Pasi i dha fund martesës 15-vjecare me sheikun Mohammed, u
Si duken Princeshat e Disney me flokë të shkurtra (FOTO LAJM) Një prerje e re e flokëve mund ta bëjë një person të ndihet krejtësisht i ndryshëm nga jashtë, edhe nëse është vetëm një
7 gra që mund të takjonë Papën veshur me të bardha (FOTO LAJM) Nëse dikush dëshiron të takojë Papën, së pari duhet të pajtohet me kodin e veshjes. Njësoj si në të gjitha kishat kato
Të krimbura në para por të izoluara, jeta e tmerrshme e princeshave arabe Kur Sheikha Latifa, Princesha e Dubait, u largua nga vendi i saj në shkurtin e vitit të shkuar, duke hipur në një jaht n
Pse Princesha Diana qëndronte kokulur (FOTO LAJM) Princesha Diana ka ndruar jetë 22 vite më parë. Për të janë shkruar shumë libra ku flitet për mënyrën sesi ajo qëndront
Foto të rralla, kur kryeministret dhe princeshat dalin me bikini (FOTO LAJM) Të gjithë jemi kurioz për jetën e personazheve të famshëm, përfshirë këtu politikanet, dhe pjesëtarët e familjeve mbretë
Princesha akuzohet se nuk është shtatëzane, a ka vënë jastëk? Megan Markle është bërë viktimë e teorive konspirative, sipas të cilave, ajo akuzohet se nuk është fare shtatzënë dhe se
Kjo është princesha e tmerrshme ruse, si i vriste edhe mysafirët Në Rusinë e lashtë, Princi Igor dhe Princesha Oga ishin një shembull i një çifti të fuqishëm – Igori i quajtur “I mençur
Njihuni me gruan që ka tronditur një popull të tërë (FOTO LAJM) Emri i saj është Zahra Khanom Tadj es-Saltaneh dhe ajo ishte princeshë iraniane. Princesha ka qenë e martuar me Amir
Një personazh plot me mistere, cilat janë fjalët e fundit të Princeshë Dianës Princeshë Diana është një nga personazhet më të përfolura të Familjes Mbretërore, edhe pse nuk jeton më. Ajo lindi më